Bütçem 125 TL oyuncu faresi önerisi

Arda sana çok net söylüyorum alma yapma bu hatayı. Topla paranı biraz daha topla adam gibi mouse al gerçekten Rampage, Everest gibi ışıklı mışıklı alacağına paranı gerçekten biraz daha topla ve adam gibi bir mouse al. Bu hataya sadece mouse değil klavye falan gibi eskiden çok düşmüştüm acelesi yok acelesi yok bekle biraz daha topla tavsiyem kesinlikle bu.

Giriş seviyesi bir şey arıyorsanız indirimde bir ürün var:

Ama birazcık bütçe arttırılıp Logitech G102 alınabilir:

MSİ Inceptor var şuan elimde. Almanı tavsiye etmiyorum Win 10 da sıkıntılı çalışıyor. Devre elemanlarının kalitesi de iyi değil. Görünüşüne aldanma bence.

Gamepower Bane'yi önerebilirim. Elim büyük olmasına rağmen elime tam oturuyor. RGB ışıklandırmaya sahip ama ışıklı ortamda pek belli olmuyor. Elimi terletmeye başladı. Yanlarındaki dokulu bölgeler kir tutmaya başladı. Tıklama hissiyatı iyi. Ergonomik. Driveri var. Fiyatı uygun. Tam olarak bir fiyat performans canavarı.

Gamepower Bane'yi önerebilirim. Elim büyük olmasına rağmen elime tam oturuyor. RGB ışıklandırmaya sahip ama ışıklı ortamda pek belli olmuyor. Elimi terletmeye başladı. Yanlarındaki dokulu bölgeler kir tutmaya başladı. Tıklama hissiyatı iyi. Ergonomik. Driveri var. Fiyatı uygun. Tam olarak bir fiyat performans canavarı.
Bende almayı düşünüyorum. Ama rampage SMX-R44 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı