Bütçeme Göre Ekran Kartı Önerisi

Çok yanlış yapıyorsunuz, 150 TL oyun için ekran kartı alınmaz. Şimdi var olan paranızı ekran kartına yatırıp daha sonra elinize biraz daha para geçince kartı yukseltemiyorsunuz.

Bu gün 150 TL'lik kartı aldınız Bu gün Call Of Duty gibi oyunları oynarsınız yarın oynayamazsınız.

Biraz daha para biriktirip en yakın zamanda HD 7790 çıkacak en azından onu almanızı tavsiye ederim.

Dikkat ederseniz 150-170 lira bir bütçem var diye belirtmiş, neden herkes ezbere konuşuyor sürekli anlamıyorum, yardımcı olmak istiyorsanız lütfen soruya göre cevap yazarak cevaplandıralım daha sonra önerimiz varsa bunu belirtmek daha mantıklı değil mi ?

Kimsenin ezbere konuştuğu yok, biraz daha biriktirip oyun oynayabileceği kartı alması için öneri yapıyoruz. Sen giderken biz geliyorduk, önerdiğin kart beş para etmez. Oyun için alınacak en son kartlardan biri, 120 TL'ye yazık.

Kimsenin ezbere konuştuğu yok, biraz daha biriktirip oyun oynayabileceği kartı alması için öneri yapıyoruz. Sen giderken biz geliyorduk, önerdiğin kart beş para etmez. Oyun için alınacak en son kartlardan biri, 120 TL'ye yazık.

Sen giderken biz geliyorduk derken ne demek istiyorsunuz ? Benim hangi konuda ne kadar bilgi sahibi olduğumu nereden biliyorsunuz bilmiyorum da, ben en güncel oyunları en üst seviye grafik ayarlarında oynayacağım diye bir şey yazdığını göremiyorum. Orada benim bu kadar bütçem var buna göre bir ekran kartı arıyorum diyor. Herkes bütçesinin üzerinde kartlar önermiş, üstelik önerdiğiniz ekran kartlarını da kullanıcının güç kaynağının yeterli olup olmadığını bilmiyoruz.

Sistem özelliklerini belirtmemiş, lütfen tartışma ortamı oluşturacak şekilde yorumlarda bulunmayınız.

Fark ettiysen ben bu kartları öneririm ama bileşenleri söylersen daha sağlıklı öneri yaparız dedim, 2. olarak da örneğin biri sana 10 TL'ye sana Star Wifi, 14 TL'ye de Ace 2 vereceğim dese 4 lira daha katıp almaz mıydın Ace 2'yi?
Bu da o misal...

Sen giderken biz geliyorduk gibi tavırları da hoş bulmadım açıkcası. Recep Baltaş da ilk üye olduğunda 0 mesajla başladı ama bilgisi çok çok fazlaydı...

Ezber konuşuyorsuna karşılık sen giderken biz geliyorduk. 170 TL'ye kötü bir kart almaktansa, 30 TL daha verip kat kat iyi bir kart almak daha mantıklı... Verdiğim öner ile beni yargılama hakkı sana düşmez.

Biz GTX 550 Ti gibi bir kart -eski nesil olduğu için ve daha fazla güç tükettiği için- arkadaşın bilinmeyen sistemine en uygun kartı -yeni nesil ve daha az güç tükettiği için- HD 7770 öneriyoruz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı