Bütçeye göre alınabilecek SSD önerileri

Aklıma bir şey takıldı: Burst ve Gigabyte'ın ikisinde de Phison S11 varken nasıl Gigabyte kötü kontrolcüye sahip oluyor da Burst olmuyor orayı anlamadım.

Aklıma bir şey takıldı: Burst ve Gigabyte'ın ikisinde de Phison S11 varken nasıl Gigabyte kötü kontrolcüye sahip oluyor da Burst olmuyor orayı anlamadım.

Yazmayı unutmuşum. Teşekkürler.

Phison S11 berbat bir kontorlcü değil aslında araştırdığım kadarı ile fakat veri kaybı riski çok az da olsa bulunmakta, veya hız sorunları tabii çok büyük bir kısım yaşamıyor ama.F/P kontorlcüsü.

Merhaba bütçem 250 TL. 120 gb bir ssd ye ihtiyacım var. Pny markasını mi tercih etmeliyim sizce

Konu için teşekkürler. Kuzenim için yararlanırken ben de kendi dinozorumdan bir SS bırakmak istedim SSD'ler ölüyormuş lafının çok geçtiği yıllarda 2 KYK'mı basıp aldığım 9 yıllık 128 GB vertex 4'üm hala yaşıyor. Üstünden kaç Windows geldi geçti, 50 GB altında ne oyunlar silip yükledik. 450 TL'ye almıştım o zaman hiç unutmam. Dolar 2 TL'nin altındaymış şimdi baktım. Şimdinin parası kaç para vermişiz öyle ya Aslan parçası hala sorun çıkarmadı tütütü maşallah. Gittiği yere kadar devam. Yok şöyle kötü böyle kötü diyebileceğim bir şey olmadı. Belki de kontrolcüsü iyidir bilemiyorum. Yıllar geçtikçe sanki kalite yükseliyor gibi bir imaj olabiliyor akıllarda ama parçadan marçadan olabildiğince çalmaya başlayabiliyorlar.

edit: 350'de olabilir şimdi ikilemde kaldım Yalan söylemiş olmayalım diye edit yapayım dedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 78
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…