Bütün her şeyden ayrıştırılmış Windows 10 ISO önerisi

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi sosyaller. Butun programlardan, hizmetlerden vb vb yani her şeyden ayristirilmis Windows 10 ISO dosyasi var midir?

Var ama güveli değil. resmi olamayn hiçbir kaynaktan indirip kurma. bilgisayarına donanım seviyesinde yani BİOS' a virüs girebilir. temiz windows kursan dahi temizleyemeyemezsin.

''Super Lite'' olarak geçen ve Windows Update gibi hizmetlerin bile kaldırılmış olduğu üçüncü parti ISO dosyaları var. Bu konuda Microsoft tarafından sağlanan ISO dosyaları ise en fazla LTSB ve LTSC sürümleri.

Var ama güveli değil. Resmi olamayn hiçbir kaynaktan indirip kurma. Bilgisayarına donanım seviyesinde yani BIOS'a virüs girebilir. Temiz Windows kursan dahi temizleyemeyemezsin.

BIOS guncellerim. BIOS guncellenirken ne oldugunu bilirsin sanirim 🤔

"Super Lite" olarak geçen ve Windows Update gibi hizmetlerin bile kaldırılmış olduğu üçüncü parti ISO dosyaları var. Bu konuda Microsoft tarafından sağlanan ISO dosyaları ise en fazla LTSB ve LTSC sürümleri.

Hocam bana sadece içinde Microsoft Store olsa yeterli.

Windows 10 LTSC+ Microsoft Store kurararak kullanılabilir. Modlu ISO'lu Windows'a asla güvenmem.

Hocam sanırım kendim modlamaya çalışacağım. Ama LTSC'yi kuracağım bilgisayara.

Windows 11 modladım ve içinde sadece Notepad, Paint, Fotoğraflar, Microsoft Store ve Windows Media Player mevcut. ISO'yu deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı