Çözüldü Bütün kodlar nereden görülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
C#'da form uygulamalarında kullanılan temel veya çoğu zaman kullanılan yararlı kodları görebileceğim bir site olabilir.

Yazmayı unutmuşum form uygulamaları için kodlar lazım ama yine de teşekkür ederim.
Bir şeyler yapmadan tam öğrenilmiyor hiçbir zaman. Sana tavsiyem temeli atıp basit projelere girişmen olur. Ben temeli atıp direkt Web Programlama üzerine iş almıştım Freelancer, bir taraflarımdan ter aktı zamanında yetiştirmek için ama gerçekten çok iyi öğretti 😁

Tüm kodları görmek istiyorumdan kastın nedir? Dökümandan mı bahsediyorsun? Türkçeyi biraz daha derinlemesine kullanırsan daha kolay anlarız.
C#'da form uygulamalarında kullanılan temel veya çoğu zaman kullanılan yararlı kodları görebileceğim bir site olabilir.

C# Tutorial (C Sharp) Al bakalım tedavin burada reis.
Yazmayı unutmuşum form uygulamaları için kodlar lazım ama yine de teşekkür ederim.

Çözüm
Teşekkür ederim. Bazı kısımlarda Console.WriteLine; komutu var o kısımları atlarım ben, işime yarayacak bir site.

C# Tutorial (C Sharp) Al bakalım tedavin burada reis.
Şimdi farkettim bu sitedeki bazı kısımlar işime yarar çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı