Bütün Laptoplardan Birden Bip Sesi Gelmesi

MR_AhmetAydin

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce birkaç kere daha yaşamıştım bu durumu. Normal kullanım esnasında durduk yere bir kere bip sesi geliyor. Yurtta kalıyorum ve arkadaşlarımın laptoplarıyla yan yanaydı. Bu bip sesi aynı anda tüm laptoplardan geldi. Bunun sebebi ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce birkaç kere daha yaşamıştım bu durumu. Normal kullanım esnasında durduk yere bir kere bip sesi geliyor. Yurtta kalıyorum ve arkadaşlarımın laptoplarıyla yan yanaydı. Bu bip sesi aynı anda tüm laptoplardan geldi. Bunun sebebi ne?
Ben de bu sorunu yaşadım. Yaşama sebeplerimiz aynımı bilmiyorum ancak bilgisayarım eskidi ve takılıyor. Ben bu sesi yavaşlayıp kısmen donduğunda duyuyorum.

Eski laptopumda darbe alınca, HDDyi durduran bir sistem vardı. Vurunca falan bip bip yapıyordu. Ama birkaç laptop aynı anda ses yapıyorsa, en iyi açıklama, şebekede voltaj düşümü olmuş, anlık olarak şarj kesilip tekrar başlamıştır.

Eski laptopumda darbe alınca, HDDyi durduran bir sistem vardı. Vurunca falan bip bip yapıyordu. Ama birkaç laptop aynı anda ses yapıyorsa, en iyi açıklama, şebekede voltaj düşümü olmuş, anlık olarak şarj kesilip tekrar başlamıştır.
Dediğin sebep olabilir belki. Çünkü 4-5 kere elektrik gidip geldi. Fakat bu bi uyarı mı yoksa bi sorun olduğunu mu gösteriyor onu öğrenmek istiyordum.

Telefon vb. titremiş olmasın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı