Bütün sınıf bana kötü davranıyor

Benim kuzenime de bayağı yapıyorlardı. Ama kuzenim hiçbir şey olmamış gibi davrandı, öyle hiç üste çıkmaya çalışmadı. Sene sonu tapıyordular.

Ben olsam o 4 - 5 kişiyi Taha Duymaz'ın yamuk tavasına çevirirdim. Aklı başında insanlarla takıl, öyle insan bozuntuları oldukça fazla. Sadece okulda değil her yerde var o türden.

Benimkiler de aynı, asosyal takılman senin için en iyisi. Devir değişti. Yok eski dostluklar artık. Şuraya bak, gerici, bölücü ve ayrımcılar diyarı.

Hele bana laf etsinler de 1.93 zopası yesinler . Sizin duruma gelecek olursak aldırmayın ama fazla gelirlerse artık müdüre gidin.
Hocam 1.50'yim. Aileden böyle annem babam çok uzun değiller.
Ben olsam o 4 - 5 kişiyi Taha Duymaz'ın yamuk tavasına çevirirdim. Aklı başında insanlarla takıl, öyle insan bozuntuları oldukça fazla. Sadece okulda değil her yerde var o türden.
Hocam 1-2 arkadaşım var. Onlarla da küsersem eski okuldaki arkadaşım kalıyor geriye. İlkokuldaki arkadaşımla da aramız iyi değil.

Kendini asla ezdirme, psikolojini bozma, o insanlarla muhatap olma, eğer sen onlarla ağız dalaşına girersen sana daha fazla yaparlar eğer sakin kalırsan içlerinde kudururlar, sakin ol başka sınıflardan arkadaş edin.

Sakin kalırsan iyice üstüne gelirler, öyle andavallara karşı da sakin kalınmaz zaten.

Boş ver gitsin. Her insan zorbalığa mağruz kalabilir. Önemli olan sonrasında ne yaptığın. Takma kafana gün gelir laf edenlerin sana işi düşer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…