Bütün Windows 11 güncelleştirmelerini yapan var mı?

Planet90

Picopat
Windows 11 kullanıyorum.

Ne güncellemesi gelirse gelsin senelerdir hemen yapıyorum içeriğini araştırmadan. Hiç daha sorun olmadı.

Benim gibi var mı aranızda bütün güncelleştirmeleri ayırt etmeden yapan?

Windows 11 kullanıyorum.

Ne güncellemesi gelirse gelsin senelerdir hemen yapıyorum içeriğini araştırmadan. Hiç daha sorun olmadı.

Nasıl ya? Ben öbür PC de ilk çıkan sürüm kullanıyorum.

Windows 11 kullanıyorum.

Genellikle güncelleştirmeler sorun çıkartmıyor. Ben yapıyorum Windows 10 güncelleştirmelerini.

Bana göre Windows 11 hala ham. Başlat çubuğunun orantısız olması, banzen uygulama arası geçişlerde anlık git gel yapması. Sistem seslerini özelleştirdikten sonra yeniden başlatmadan sonra veya bir süre sonra tekrar eski haline gelmesi, örnek olarak açılış sesini kapattıktan bir süre sonra kendiliğinden açılması. Sistem seslerinin istenilen seviyede kalmaması, sürekli en son ayara gelmesi. Sağdaki kısayol kutusunda araçların yetersizliği, sağ tık menüsünün yarısının eski yarısının yeni görünüm olması. Dosya gezgini sekmelerinin yerinin değişmemesi. Sağ taraftaki bildirim çubuğunun bazen geç gelmesi. Bildirim seslerinin bazen yarım gelmesi. Daha aklıma gelmiyor ki bu daha görünen yerler, arka tarafta kim bilir daha neler var. Windows 10'da bile sorunlar çıkabiliyorken hala bebekten farkı olmayan Windows 11'in gelişmesine daha çok uzun bir süre var.

Telefonda sürekli güncelleme yapmamanızın sebebi nedir hocam?

Ben telefondada ne güncelleme gelirse hemen yapıyordum.
Aptal iOS güncellemeleri telefonun batarya ömrünü tırtıklayıp sürekli buglu geliyor. Mesela 15.7 çıktı ama ben 15.6'da kaldım. Hatta iOS 16 geldi yine yapmadım. Zaten güncelleme yaptığımdan kafadan %10 batarya sağlığı gitmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı