Bütün yazılılardan 100 almak mümkün mü?

Hocam imkansız diye bir şey yoktur. Yaparım burada beni üzmeye beni geri çekmeye çalışmayın. (5 TLlik motivasyon aldım arkadaşımdan.(O da lucifer izlemiş))

Çünkü halen internette takılıyorsun. Bir de ortalamalarının çoğu 85i geçmiyor. Örneğin matematik 60/2+100/2=30+50=80 matematikten 80 almış olursun.
Hocam ben denedim. Karne hesapladım. Hepsinden 100 alırsam 86 oluyor ortalamam neredeyse. Üstüne çoğu hocamız davranışlarımıza göre veriyor sözlüleri.

Sözlüleri hesaba katmadım o da benim hatam kusura bakma öyle zaten alırsın.

Kredisi yüksek olan dersleri 85 üstü tutarsan diğer derslerin de 80 ortalama civarlarında başarılabilir gibi sözlü puanlarıyla beraber zor ama imkansız değil. Zamanında 17 ortalama puanlık bir geri dönüşe imza atmış biri olarak sende yaparsın bence.

Sözlüleri hesaba katmadım o da benim hatam kusura bakma öyle zaten alırsın.
Kredisi yüksek olan dersleri 85 üstü tutarsan diğer derslerin de 80 ortalama civarlarında başarılabilir gibi sözlü puanlarıyla beraber zor ama imkansız değil. Zamanında 17 ortalama puanlık bir geri dönüşe imza atmış biri olarak sende yaparsın bence.
Hocam teşekkür ederim. Güzel gaza geldim. Bugün de baya çalıştım. Şu 2 hafta dişimi sıkacağım. Kimya ile almanca hocasıyla biraz samimi olacağım. Sözlümü yüksek versinler.

Asosyalim hocam. Hiçbir hoca ile konuşmam, samimiyet hiç yoktur ama benim ne kadar terbiyeli, dürüst olduğumu bilirler.

Hocalar dersler katılan öğrencileri severler. Her ne kadar dürüst olsan da sınıfta düzeni bozanlardan yüksek alırsın ama derse katılan terbiyelilerden yüksek almazsın öyle düşün.

Hocalar dersler katılan öğrencileri severler. Her ne kadar dürüst olsan da sınıfta düzeni bozanlardan yüksek alırsın ama derse katılan terbiyelilerden yüksek almazsın öyle düşün.
Hocam ingilizce hocamla aşırı samimiyet var aramızda. Aynı zamanda biyoloji de öyle. Matematik hocamla da öyleyim. Diğer hocalar sıkıntı. Umarım düzeltebilirim. Çok utangacım.

Hocam karnede ortalama gözüküyor mu ? 1.dönem gözükmedi. 2.dönem de gözükür mü ?

Hocam İngilizce hocamla aşırı samimiyet var aramızda. Aynı zamanda biyoloji de öyle. Matematik hocamla da öyleyim. Diğer hocalar sıkıntı. Umarım düzeltebilirim. Çok utangacım.
Utanacak bir şey yok ki karşınızdaki de insan. Derslere katılın sorularınızı ve merak ettiklerinizi veya anlamadıklarınızı sorun. Ödevlerinizi tam yapın zaten bireysel bir muhabbet etmenize gerek kalmayacak.

Hocam karnede ortalama gözüküyor mu ? 1.dönem gözükmedi. 2.dönem de gözükür mü ?
Karne almayalı çok oldu ya karne hatırlamıyorum :)

Arkadaşlar selamlar. 2 hafta sonra sınavlar başlayacak ve benim taktir almam gerek. Şimdi arkadaşlar benim bütün sınavlardan 100 alırsam takdir alacağım. Sizce yapabilir miyim? Programlı çalışıp halledebilir miyim? Bir de arkadaşlar bizim sınıf tembel erkekler var. Beden hocası bize performansımızı halay çekerek verecekti. Saçma bir şekilde yapmadılar ve bende yapmadım. Şimdi 1.yazılı ve 2.yazılı bedenci girer mi yoksa sadece performans notları girip 1 tanesine mi 0 verir?

NOT: 9.sınıfım.
Tabi ki de mümkündür. 12-13 ders gördüğünüzü varsayarsak. %1 ihtimalden totalde 1200'de 1 veya 1300'de 1 ihtimalle bu gerçekleşebilir. Ancak ders notlarınız iyiyse bu ihtimal daha da yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı