Büyü yaptirınca ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tür bencil ve kötü amaçlı büyüklerde kullanılan 3 harflilerin sonradan sıkıntı verdiği görülmüştür. Tabi yapanın yeteneği ve ortamı da önemli. Şu an siz üç harfliler için kötü amaçlı onları kullanan biri olarak listeye alındınız ve bundan hoşlanmayan bçve öç almak isteyenler çıkacaktır. Keşke yapmasaydınız, ama sizin gibileri sevmediğimden umarım musallat olurlar diyeceğim.
ya abi deme korkuyom ya

Merhaba ben aşk ve bağlanma büyüsü yaptirdım da korkuyordum 2 gecelikmiş ilk gece bitti işte bugün ikinci gece korkum az da olsa var. Sizce ne yapmalıyım? Bir şey olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaptırman gereken Ramazan sonrası boşta olan bir davulcu bulmak.Gerisi gelir zaten.Ama her ihtimale karşı bir antivirüs ve malbarates taraması yap.

Bu tür bencil ve kötü amaçlı büyülerde kullanılan 3 harflilerin sonradan sıkıntı verdiği görülmüştür. Tabi yapanın yeteneği ve ortamı da önemli. Şu an siz üç harfliler için kötü amaçlı onları kullanan biri olarak listeye alındınız ve bundan hoşlanmayan bçve öç almak isteyenler çıkacaktır. Keşke yapmasaydınız, ama sizin gibileri sevmediğimden umarım musallat olurlar diyeceğim.
abi valla bencil ve kötü amacim yoktu ya

İslam, büyünün varlığını reddeder. Hz. Muhammed (düzmece uyduran) büyücülerin, muskacıların şerrine gelmememiz gerektiğini söyler.
Büyü diye birşey yoktur. Geçmiş olsun.

abi valla bencil ve kötü amacim yoktu ya
İnsanların aklıyla oynayıp, istekleri dışında hareket etmeye zorlamışsın, daha ne olacak. Daha da betersin de ağzıma geleni yazamıyorum burada. Umarım belanı bulursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı