Büyük bir market firmasıyla iş görüşmem

ftlX0

Kilopat
İyi sosyaller. Bugün büyük market zincirlerinden biriyle iş görüşmesine gittim ve iyi geçti direk kabul edildim ve cuma başla dediler. Ama o an düşünmediğim bir şey vardı iş için Karaburun'a gitmek (ben karabağlar'da oturuyorum) yani karabağlar'dan servisin beni alacağı yere gitmeliyim (en az yarım saat) ondan sonra servise binip Karaburun'a (90 km civarı) git gel (180 falan) yapacaktım her gün, bunu orada kabul ettim fakat eve gelirken bunun zor olacağı üstüne düşünceler geldi, başkalarıyla konuştuktan sonra bende düşündükten sonra gitmeme kararı aldım yarın gidip işten vazgeçtim diyeceğim. İmza olarak temel bilgileri içeren bir form imzalamıştım sadece. Bu durumda daha başlamadan ayrılmak istediğimde herhangi bir sorun olmadan ayılabilirim değil mi? Çünkü sonuçta daha işe falan başlamamıştım herhangi bir bağlılığım yok değil mi?

Bir sorun olmaz diye düşünüyorum lakin sen farklı bir yere girerken eğer gireceğin firma seni başka firmalara sorarsa problem çıkabilir.

Sorun olmaz. Başlamış olsan bile sorun olmaz.

Teşekkürler. İçim rahatladı açıkçası çalışmak zorunda kalacağım gibi bir düşünceye bürünmüştüm :D İyi akşamlar, sağ olun.

Bir sorun olmaz diye düşünüyorum lakin sen farklı bir yere girerken eğer gireceğin firma seni başka firmalara sorarsa problem çıkabilir.
Bunu da düşündüm ama 3 ay çok yorucu olacağından vazgeçtim. Herhalde başka yerler biraz da olsa anlayış gösterir bu duruma. Sağolun yorum için.

Geri
Yukarı