Vatan'da iş görüşmem

İlk konunuza da ben yazmıştım fakat 'reklamlardan ediyorum' dediğiniz zaman benim bile gözümden düştünüz keşke takip ettiğinizi söyleseydiniz. Umarım olumlu olur fakat biraz daha kendinizi bu iş için uygun olduğunuza yönelik şeyler söyleseydiniz daha iyi olurdu.

Hatırladım hocam seni haklısınız ama konu süpürgeye gelince şimdi internetten falan desem düşündüm bir soru sorsa kalırım dedim bare üstünü kapatayım marka sordu bosh dedim neden dedi bosh hem köklü hem de kaliteli üretim gerçekleştiriyor dedim peki dedi şartlarını söyledi uygun olur mu dedi uygundur dedim bitti şey çok saçma oraya gidiyorsun skypiden görüşüyorsun sesi ayrlayamadılar söyleselerdi evden konuşurduk yorumuz içşn sağ olun.
Hayırlısı olsun. Başlarsanız çok para kazanmasanız veya yükselmeseniz bile hem hayat hem is tecrübeniz olur.
Sağolun
Hayırlısı olsun. Başlarsanız çok para kazanmasanız veya yükselmeseniz bile hem hayat hem is tecrübeniz olur.
Sağolun
İ.K dan sonra müdür ile görüşmediyseniz sizi beğenmediler demektir.
Kimse ilgilenmiyorkii bu arada hocam sizide okumuştum vatanda mülakat sürecinizi sizde görülmüştünğz mühendis ilanı için
Sağolun
İ.K dan sonra müdür ile görüşmediyseniz sizi beğenmediler demektir.
Kimse ilgilenmiyorkii bu arada hocam sizide okumuştum vatanda mülakat sürecinizi sizde görülmüştünğz mühendis ilanı için
Almazlarsa onlar kaybeder, hayırlısı olsun😀
Sağolasın
Deport oldun kardeş.
hayırlısı artık dünyanın sonu değil ya hiç değilse mülakat yaptım daha kötüsünüde gördüm ben
Aynen kardeşim biz sizi arıcaz.
canları sağolsun
Süpürge satarım demeniz neyse de, trendleri reklamlardan takip ediyorum demeniz bana hatalı geldi. Eksi olarak yazılır hanenize bence.
süpürge işi şöyle internetten halı yıkama makinesi satıyorum arada oradan geldi :D
İ. Kdan sonra müdür ile görüşmediyseniz sizi beğenmediler demektir.

Hocam sen bilirsin olumlu ya da olumsuz görüş için arayacaklar mı?

Dosya Ekleri

• 1. resim.PNG
    1. resim.PNG
    24,9 KB · Görüntüleme: 68
  • 2.resim.PNG
    2.resim.PNG
    22,1 KB · Görüntüleme: 58
  • farklı kaydet 3.resim.PNG
    farklı kaydet 3.resim.PNG
    11,8 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:
Belli olmaz kardeşim o almayacak gibi olanlar bile bir bakıyorsun arıyor. Adamın ihtiyacına göre. Çok da olumsuz düşünme.

Çok sağ ol ben halı yıkama ve süpürge satıyorum netten iyide oluyor ama artık iş tecrübem olsun diyorum. Nereye kadar böyle danışman olarak baş vurdum ama bakalım.
İlk konunuza da ben yazmıştım fakat 'reklamlardan ediyorum' dediğiniz zaman benim bile gözümden düştünüz keşke takip ettiğinizi söyleseydiniz. Umarım olumlu olur fakat biraz daha kendinizi bu iş için uygun olduğunuza yönelik şeyler söyleseydiniz daha iyi olurdu.

İ. Kdan sonra müdür ile görüşmediyseniz sizi beğenmediler demektir.

Beni dün aradılar ben görüşmeden sonra başka lokasyonlarada baş vurmuştum. Şöyle bir görüşme geçti
+ Alo onur beylemi görüşüyorum.
-evet buyurun
+Vatan Bilgisayar insan kaynaklarından arıyorum müsayitseniz görüşmemiz olacak.
-ne zaman acaba
+Yarın olacak
+Onur bey sizinle daha önce görüşmüş müydük
-evet iki gün önce pazaretesi günü
+Onur bey bir adayımızla senede sacdece 1 kere görüşebiliriz
Bir şeyler daha dedi ama tel kesildi duyamadım bugün aramalı mıyım? Bir akıl verin lütfen.

Dosya Ekleri

• halı yıkama.PNG
    halı yıkama.PNG
    82,5 KB · Görüntüleme: 58
  • oooooo.PNG
    oooooo.PNG
    26,1 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:

Geri
Yukarı