Büyük Bütçeli Bir Bilgisayar Alınacağı Zaman Nereden Alınmalı?

Profiterol_1

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen5 7640HS Nvidia RTX4060 8GB 16 GB RAM
Sorum şu, internette herkes her site mağaza vb. kuruluşlardan şikayetçi, şu anda güvenilir bir mağaza veya site önerisi istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site olarak Hepsiburada iyidir (Satıcının Hepsiburada olup olmadığına dikkat etmek gerek) mağaza olarak ise Vatan pahalıdır ama iyidir.

Birçok mağaza var tercih edilebilecek. Ben parçaların en ucuz olduğu mağazaları bulup, ayrı ayrı yerlerden satın almanızı öneririm.

Önerdiğim mağazalar: İnventus, İnce Hesap, Vatan Bilgisayar, Hepsiburada, QP, İtopya, Teknobiyotik ve Amazon.

Türkiye genelinde bu işi yapan Vatan var kurumsal olarak. Ama Vatan kadar tanınmasa da yerel çok iyi yerler de var. Örneğin Ankara'da Nova Bilgisayar gibi.

Güven anlamında Sinerji, Vatan, QP Bilişim ve İnventus derim. Bunlar dört büyükler. Fakat bunlar dışında da güvenilir yerler var İncehesap, Hepsiburada, Teknolojipazar, Trendyol, ePttAvm gibi.

Her siteden illaki şikayet oluyor, hatasız kul olmaz. Tek bir site değilde farklı parçaları farklı sitelerden almak her zaman daha mantıklı gelmiştir bana. Bir sitede parça 500 TL'iken bir sitede 700 TL oluyor. Böyle böyle 3-5 parça ucuza geliyor, hepsini toplayınca monitör bedavaya gelmiş oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı