Büyük el ve palm tutuş şekli için fare önerisi

Hocam Rival 3 küçük diye biliyorum ben, Razer DeathAdder V2 bakabilirsiniz gayet büyük bir mouse. 18cm ve palm tutuyorum gayet iyi.
Tamamdır hocam değerlendireceğim. Sabre Pro'ya kıyasla nasıldır? Ve yakın zamanda indirime girer mi?

Bende palm şeklinde kullanıyorum ve elim büyük denilebilir. Gerçekten rahat diyebilirim. Eğer fırsatınız var ise bir teknoloji mağazasına gidip ele oturuşlarını deneyebilirsiniz hepsinin.
Bir ara denemiştim G102'e yakındı boyutu tam serbest olmadığı için pek anlayamadım ancak serçe parmağım dışarıdaydı mouse pad'e sürter tahminimce.

Tamamdır hocam değerlendireceğim. Sabre Pro'ya kıyasla nasıldır? Ve yakın zamanda indirime girer mi?

Bir ara denemiştim G102'e yakındı boyutu tam serbest olmadığı için pek anlayamadım ancak serçe parmağım dışarıdaydı mouse Pad'e sürter tahminimce.

Sensör olarak en iyi sensör onda kağıt üzerinde. Rahat bir mouse onu da söyleyeyim. Görsel iletebilirim birazdan, garantisinin kalitesi de bir o kadar güzel. Beni üzmüyor hikayeli/rekabetçi oyunlarda vb.
Rival 3 buna kıyasla küçük benim elim ondayken mousepade sürterken bunda sürtmüyor.

Deathadder serisine yakın Mamba ve Mamba Elite serisi de var, ışıklı model sevenlere Mamba Elite önerebilirim. 18cm elim ile rahatça kullanabiliyorum.

Bir ara denemiştim G102'e yakındı boyutu tam serbest olmadığı için pek anlayamadım ancak serçe parmağım dışarıdaydı mouse Pad'e sürter tahminimce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dışarıdan gelip çektim, soluk soluğa kalmışım. Kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dışarıdan gelip çektim, soluk soluğa kalmışım. Kusura bakmayın.
Güzel duruyor hocam. Optik switch olması da artı aslında. Kablosuz Basilisk X Hyperspeed'e kıyasla nasıldır?

SteelSeries Rival 310 kullanıyorum memnunum listede yok ama olsun tek dezavantajı var yan kauçukları sıkıntı hafif açılma oluyor özellikle bu sıcak havalarda sanki o yapışkanı akıyor o konuda kötü yapılmış ancak ben çok dikkatli kullandığım için hiç açılma olmadı yan kauçuklarda.

Güzel duruyor hocam. Optik Switch olması da artı aslında. Kablosuz Basilisk X HyperSpeed'e kıyasla nasıldır?

Kullanmadım net bir şey söyleyemem hocam ama daha iyi olduğunu düşünüyorum kullanan arkadaşlarımdan. İndirim olarak hep bu fiyatlarda gezer artık zaten.
Tercih etmenizi öneririm, Rival 3, Viper Mini ve MM711 kullandım ve memnun değildim boylarından. Buna geçtim kurtuldum.

Geri
Yukarı