Büyük evrenli dizi önerisi

Game of Thrones her bölümü ayrı bir olay.

Sonunda batırıyor dedikleri için hep mesafeliydim ama buna da bakacağım. İlk sezonları dendiği kadar iyiyse sonlarda bozması göz ardı edilebilir gibi.
İlk 5 sezon bir şaheserdir soluksuz bitirdim. Kesinlikle izleyin bu diziyi. Keşke unutsam tekrar izlesem bu kadar hızlı bitirmezdim.

Hocam anime izlersen One Piece bence tam sizlik hem evreni çok geniş hem de teoriye çok açık hem karakterleri çok fazla hem de sizi bayağı götürür. Şans vermek isterseniz diye dedim.
Burada da evren hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ama çok bakışmayın spoiler olur yoksa.

Son düzenleme:
Hocam anime izlersen One piece bence tam sizlik hem evreni çok geniş hem de teoriye çok açık hem karakterleri çok fazla hem de sizi bayağı götürür. Şans vermek isterseniz diye dedim.
Burada da evren hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ama çok bakışmayın spoiler olur yoksa.

Kaç bölüm hocam bu bayağı detaylıymış tam istediğim gibi. Anime bayadır izlemiyorum ama izlerim sararsa sıkıntı olmaz yani.

Kaç bölüm hocam bu bayağı detaylıymış tam istediğim gibi. Anime bayadır izlemiyorum ama izlerim sararsa sıkıntı olmaz yani.
1089 bölümü var ve daha bitmedi seri. Ama şöyle bir sıkıntı var bunun animesi öyle müthiş değil yani sıkabilir çünkü ilk bölümler 1999 yılında çıkmaya o yüzden animasyonları falan kötü ama sıkıntı değil ben izlerim diyorsanız buyurun.

Uzun süre izleyebileceğim ve sıkmayacak bir evren arıyorum. Her karakterin önemli olduğu gerçekçi evrenlerden hoşlanıyorum ama mantık çerçevesi içindeyse fantastik yapımları da severek izlerim. Mesela the 100 dizisi gibi yapımlarda olabilir. Bu tarz önerilerinizi bekliyorum.
The Boys + Gen V, GoT + HoTD

Niyeyse Lost'ta beni içine çekmeyen bir şey vardı tam istediğim konu ama izleyemiyordum bir türlü. Mutlaka bakacağım.

İzledim.

Sonunda batırıyor dedikleri için hep mesafeliydim ama buna da bakacağım. İlk sezonları dendiği kadar iyiyse sonlarda bozması göz ardı edilebilir gibi.

İkisini de izledim.

Vikings, the end of the f***ing world, skins, riverdale.

Yeni konular

Geri
Yukarı