Steam Büyük indirimler ne zaman oluyor?

PhoTReus

Centipat
Daha fazla  
GTA V, RDR2 gibi oyunların 70 TL'ye düştüğü zaman almadım, büyük hata yaptım. Büyük oyunlara %70 %80 falan indirim ne zaman gelir ya da gelir mi?

GTA V, RDR2 gibi oyunların 70 TL'ye düştüğü zaman almadım, büyük hata yaptım. Büyük oyunlara %70 %80 falan indirim ne zaman gelir ya da gelir mi?

Şu an bahar indirimleri var. Steam'de o oyunlar 70 ₺'ye düşmez artık o devir bitti. Ucuza arıyorsanız Epic Games'e bir göz atın.

RDR 2 %67 indirimle 19.79 $'a düşmüş mesela. O da şu an 635 ₺ yapıyor + banka makas farkı. Almaya niyetiniz varsa şimdi alıp geçin dolar her geçen gün artıyor seçimden sonra daha da yükselecek. Eğer yaza bırakırsanız doları 40 $'den bile hesaplamak zorunda kalabilirsiniz.

Şu an bahar indirimleri var. Steam'de o oyunlar 70 ₺'ye düşmez artık o devir bitti. Ucuza arıyorsanız Epic Games'e bir göz atın.

RDR 2 %67 indirimle 19.79 $'a düşmüş mesela. O da şu an 635 ₺ yapıyor + banka makas farkı. Almaya niyetiniz varsa şimdi alın geçin dolar her geçen gün artıyor seçimden sonra daha da yükselecek yaza bırakırsanız doları 40 $'den bile hesaplamak zorunda kalabilirsiniz.

Reis 300 TL'ye falan düşebilecek indirim var mı peki bu yıl içerisinde ya da yılbaşında falan pek bilgim yok da.

Reis 300 TL'ye falan düşebilecek indirim var mı peki bu yıl içerisinde ya da yılbaşında falan pek bilgim yok da.

10-15 dolara yani.

10-15 dolara yani.

Düşmez diyorum sevgili dostum o oyunun 300 ₺'ye düşebilmesi için 9-10 $ seviyesine inmesi, yani %80'den fazla indirime girmesi gerek. Birkaç yıl beklersen belki düşer o fiyatlara ama doları da bugün olduğu gibi 32'den değil 50 60 ₺'den hesaplarsın. Eğer oynamak istiyorsan ufak miktarların hesabını yapma şimdiden al geç verdiğin paranın hakkını sonuna kadar veriyor zaten GTA ve RDR 2. Almadığın her gün fiyatı artacak bunun sonu yok.

Ya da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi güvenilir yerlerden ucuza Steam key falan araştıracaksın.

GTAV Rockstar Premium Key 350 TL kabasakalda. Steam olarak bulamazsın belki gift gönderen bir yerden alabilirsin daha uyguna ama onda da hesaplara yapılan ödemeler dolandırıcılık ile yapıldığı için oyun bir süre sonra hesaptan kaldırılabilir. İlla steam istersen tavsiyem CS skin alman ve pazarda satıp en azından %10-15 daha uyguna temin etmen.

Geri
Yukarı