Büyük kasa önerisi

Bütçe
10.000 TL'ye kadar

MEHMET TAS YT

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi bana büyük bir kasa lazım. Çünkü Artics Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutucu kullanıyorum ve bu sıvı soğutucu çok büyük radyatörü falan da büyük ve o yüzden büyük olursa sevinirim.

Arkadaşlar bir de ben bu kasayı buldum. Bu kasa bu sistemde iş yapar mı?

Anakart.

İşlemci.

RAM.

SSD.

PSU.

Soğutucu.

Ekran kartı.

Merhaba, başlıktan da gördüğünüz gibi bana büyük bir kasa lazım. Çünkü Artics Liquid Freezer II 360mm sıvı soğutucu kullanıyorum ve bu sıvı soğutucu çok büyük radyatörü falan da büyük ve o yüzden büyük olursa sevinirim.

Anakart.

İşlemci.

RAM.

SSD.

PSU.

Soğutucu.

Ekran kartı.

Sistemi almadıysanız RAM olarak bunu alabilirsin.
RGB istiyorsanız.
Ek olarak bu fiyata 4080'li hazır sistemde bulabilirsiniz.

Sistemi almadıysanız RAM olarak bunu alabilirsin.
RGB istiyorsanız.
Ek olarak bu fiyata 4080'li hazır sistemde bulabilirsiniz.

Evet konu sahibinin RAM linki bayağı bir garip akaçede 6000MHz diyor siteye giriyorsun 5400MHz, CL40 çıkıyor. Aynı firmanın xpg lancher 32(16x2) 6000mhz cl30 ramleri 3890 lira. ben mi bir şeyi kaçırıyorum anlamadım. Ayrıca siz neden o RAM'leri önerdiniz de kingston özelini bunu önermediniz? veya corsairin bu ramleri cl gecikme değeri daha düşük iken neden bunu önermediniz? Veya bu veya bu G.Skill markalarını önermediniz? G.Skill kaliteli bir RAM üreticisi diye biliyorum, benim bilmediğim bir çiplerinde farklılık falan mı var. Bilgilendiriseniz çok sevinirm. Teşekkürler.

Fiyat farkı aşırı fazla ve özellikleri aynı olduğu için önerdim yoksa attığınız RAM'ler bu attığımdan daha da iyi CL ve MHz değeri olarak.
Bu arada ben RAM'leri 32 GB olduğunu sandığım için atmıştım büyük ihtimalle filtrelerken yanlış filtrelemişim.

Anakart.

İşlemci.

RAM.

SSD.

PSU.

Soğutucu.

Ekran kartı.
Sistemi aldın mı bu arada? Bu fiyata 4090 sistem toplarım.

Arkadaşlar bütün yanıtlar için teşekkür ederim

Ancak gerçektende bu kasayı seçtim sistemi daha almadım ağırdan ağırdan toplamaya çalışıyorum zaten 4070 Ti'dan vazgeçip 4090'a yöneliceğim RAM'leri de EXPO özelliğinden ötürü seçmiştim değiştireceğim sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı