Büyük laptop indirimi Amazon'da

İşte sen öyle sanıyorsun. Bu özellikler birkaç aydır 7000 lira seviyesinde yahu bu onlardan değil. Onları da gördük. Bu hakiki indirim. Yoksa internet mağazalarında baktıysan bu ürüne güya 9000TL'den 8000TL'ye, ondan da 7000 TL'ye düşmüş en azından bir açıp bakarsın onu da mı yapmadın. Ki ben buna baktığımdan da değil zaten bu teknik özelliklerdeki laptop fiyatlarını biliyorum 1 hafta önce kuzenime canlı ders için alacaktık. Yani 5000TL seviyesinde indirime girmemiş bunun seviyesinde laptop bulunamaz.

Tamam hadi dedik çok iyi fiyatı var indirime girmiş. Peki ürün nerede? Ben de geçen hafta bir öğretmen tanıdığıma aldım laptop. 5800TL'ye senin attığın Laptop'dan hem işlemci hem de ekran kartı olarak daha iyi bir laptop aldık. 7000TL ise de alan yoktur zaten.

Tamam hadi dedik çok iyi fiyatı var indirime girmiş. Peki ürün nerede?
Yok senin niyetin benim bir yerden yanlışımı yakalamak galiba. Ürünün attığım anda stoğu bitti. Hatta sepete bile eklemiştim. Eğer bakarsan diğer laptoplar bile sırayla satın alınıyor yer ayırtılıyor.
Bu kadar hızlı tükenmesinin sebebi milletin araştırması. Gerçek indirimi biliyorlar.
Tamam hadi dedik çok iyi fiyatı var indirime girmiş. Peki ürün nerede? Ben de geçen hafta bir öğretmen tanıdığıma aldım laptop. 5800TL'ye senin attığın Laptop'dan hem işlemci hem de ekran kartı olarak daha iyi bir laptop aldık. 7000TL ise de alan yoktur zaten.
Kardeş. Daha iyi veya değil banane. +800 liraya zaten daha iyi bir işlemci, ekran kartı olacak. Ve senin attığın benim attığım derken ne diyorsun? Çocuk musun sen? Laptop yarışması mı yapıyoruz? Hayırlı olsun bak ne güzel indirimler.

Dosya Ekleri

• IMG_8078.JPG
    IMG_8078.JPG
    237,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Hayır

Yok senin niyetin benim bir yerden yanlışımı yakalamak galiba. Ürünün attığım anda stoğu bitti. Hatta sepete bile eklemiştim. Eğer bakarsan diğer laptoplar bile sırayla satın alınıyor yer ayırtılıyor.
Bu kadar hızlı tükenmesinin sebebi milletin araştırması. Gerçek indirimi biliyorlar.

Kardeş. Daha iyi veya değil banane. +800 liraya zaten daha iyi bir işlemci, ekran kartı olacak. Ve senin attığın benim attığım derken ne diyorsun? Çocuk musun sen? Laptop yarışması mı yapıyoruz? Hayırlı olsun bak ne güzel indirimler.

Bak anlatmaya çalıştığım o Laptop'un ederi 7000 TL değil. Ortada indirim yok. Eğer ki diyorsan 7000 TL ben sana daha ucuza daha iyi modeller atarım.

Hayır

Bak anlatmaya çalıştığım o Laptop'un ederi 7000 TL değil. Ortada indirim yok. Eğer ki diyorsan 7000 TL ben sana daha ucuza daha iyi modeller atarım.
Ya bir saattir sana izahını yaptım. Piyasayı bilmeden ederi falan diyorsun. Burada ürünün ederini konuşmadım piyasasını söyledim. Ben ne anlatıyorum. Sen ne anlatıyorsun. Boşuna uğraşmışım.

Ben i7-10510u,Mx 130,8gb ramlı modelini 7k ya satıyorum ama bu 7k etmez
Merhaba. 7000TL Laptop 5000TL ye düşmüş bu fırsat kaçmaz diyorum bu donanımlarla bu fiyatı bulmak sıfır bir üründe neredeyse imkansız . Dizüstü ve masaüstü bilgisayarım olduğu için alamam. Param olsaydı alırdım.

Bunun gibi laptoplar var. Fırsat da var.
Dizüstü bilgisayarlar kategorisinde bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

Sana katılıyorum.
Tamam iyi günler. Olağan üstü indirimi haber verdiğin için çok teşekkürler.
Kardeşim ne kadar boş yapmışsın be. Yav seni tatmin etmediyse bu haber -ki moderatör falan da değilsin- ne uğraşıyorsun. 1 mesaj yaz sonra takipten çık. Burdan bile belli yaşın veya zihin yaşının küçük olduğu. Karşındaki insanı haksız çıkartana kadar vazgeçmeyen yaş ortalamasını herkes tahmin eder...
Ben i7-10510u,Mx 130,8gb ramlı modelini 7k ya satıyorum ama bu 7k etmez
2.el mi? 2.el ise bir zahmet.

Sana katılıyorum.

Kardeşim ne kadar boş yapmışsın be. Yav seni tatmin etmediyse bu haber -ki moderatör falan da değilsin- ne uğraşıyorsun. 1 mesaj yaz sonra takipten çık. Burdan bile belli yaşın veya zihin yaşının küçük olduğu. Karşındaki insanı haksız çıkartana kadar vazgeçmeyen yaş ortalamasını herkes tahmin eder...

Haklısın.

Sana katılıyorum.

Evet ama hiç kullanmadım nerdeyse

Yeni konular

Geri
Yukarı