Büyük mouse pad önerisi

Cygnus

Hectopat
Arkadaşlar,

Fortnite'da %23 Sens'ten %14'e geçince mousepadim küçük gelmeye başladı.

Şimdiki pad 34x26 cm. Sizce hangi boyutlarda mousepad sipariş edeyim? Ya da direkt 90x40'lıklara mı geçeyim?

Evet, düşük hassasiyetle oynuyorum. Bütçenize uygun bu var:
dostum senin ölçülerine baktım 45x40 mış. Ben 43x40 lık uygun birkaç tane buldum. Sence onlarda mı alayım yoksa 90x40 mı alayım bir tane. 90x40 da klavye dışında bana zaten 43x40 düşüyor mouse için. Hem uzatılmış alırsam yine Sens. değişimlerinde artı yer kazandırabilirim kendime. Senin görüşün nedir?

80x30 yazıyor. Sepete eklediğinizde 80x30 olarak gözüküyor. Bu bütçede bu mousepad alınabilir. Bence büyük mousepad daha iyi olur.

80x30 yazıyor. Sepete eklediğinizde 80x30 olarak gözüküyor. Bu bütçede bu mousepad alınabilir. Bence büyük mousepad daha iyi olur.
yok dostum ben yanlış anlattım. Senin Qck Steelseries mousepadine baktım ölçüleri 45x40. Sen de düşük hassasiyetle oynadığından sana göre hareket etmek istiyorum çünkü alacağım pad in büyüklüğünü kestiremiyorum daha yeni geçtim Low Sens.'e. Demek istediğim seninki gibi 43x40 boyutlarında mı alayım yoksa bir tane 90x40 buldum uygun onu mu alayım? 90x40 da bana mouse için zaten 43x40 gibi bir yer kalıyor. Şimdi seninki gibi large alıp da küçük gelmesinden korkuyorum o yüzden.

43X40 ölçüleri sana yetiyorsa tabii ki Steelseries QCK al. Yetmez diyorsan 43X10 al. Benim eski mousepad büyük değildi tam olarak yetmiyordu. 80x40 ölçülerinde mousepad aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı