Büyük oda masası önerisi

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda oda takımım değişecek büyük bir masa istiyorum. Bilgisayar kasamı masanın üstüne koyuyorum. Hem kasa koyabileceğim hem de ders çalışabileceğim büyük bir masa istiyorum. Bütçe sıkıntı değil. Masa konusunda bir de oyuncu koltuğu istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler oyuncu koltuğunun bütçesi 1.500 TL'yi aşmassa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten almaktan ziyade ilk önce dükkanlardan masalara bakman daha iyi olur gibi. Şu da var bazı ürünler sırf marka ve farklı insan grubuna hitap ettikleri için fazladan para ya da alakasız ücret talep ediyorlar. Sırf bir ürün ucuz diye kesinlikle kalitesizdir demek yanlış olur. Bence masa gibi ürün satan dükkanları az da olsa gez. Dişine uygun bulamaz isen IKEA selam çak hahahaha.

Bizim mobilyacıların standartlara olan düşmanlığı nedeniyle, gidip İkea'dan LINNMON/ADILS masa tablası ve ayak almıştım. Yerli Adore marka koltuğumun kolçakları masa altına girmiyordu. Onun da değişim zamanı gelince, gidip Jarvfjallet koltuk aldım, masa altına silme giriyor, İsveçlinin standart disiplininin sonucu.

Geri
Yukarı