Büyük ölçekli Mouse Pad yaptırmak

Bütçe
600₺

Battincik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben özel Mouse Pad yaptırmak istiyorum. Yaklaşık 1.50 m2 tek parça olacak şekilde. Alt ve üst kısmındaki malzemeleri nereden temin edebiliriz? Bunların isimleri nelerdir? Dikim işlerini yaptırabileceğim bir yer biliyorum ancak Mouse Pad konusunda pek bilgileri olmadığı için yardımcı olamıyorlar.

Arkadaşlar ben özel mouse pad yaptırmak istiyorum. Yaklaşık 1.50 M.2 tek parça olacak şekilde. Alt ve üst kısmındaki malzemeleri nereden temin edebiliriz? Bunların isimleri nelerdir? Dikim işlerini yaptırabileceğim bir yer biliyorum ancak mouse pad konusunda pek bilgileri olmadığı için yardımcı olamıyorlar.

Vallahi Türkiye'de açıkçası bunu yaptırmak zor internetten detaylı bir araştırma yaparsanız bulabilceğinizi ya da özel boyutlarla yaptırabilceğinizi düşünüyorum.

Hocam baskı yapan firmalar var mouse pad vs. için artık her şeye özel baskı yapıyorlar fakat 1.5m az bir şey değil halı kadar olur neredeyse.

Nerede yaptıracağınızı bilmiyorum ama 600 TL bütçe ile bayağı dandik bir şey yaparlar gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede yaptıracağınızı bilmiyorum ama 600 TL bütçe ile bayağı dandik bir şey yaparlar gibi geliyor.

Ya bütçe örnek bir şey olsun diye yazdım pek sıkıntı olmaz.

Hocam baskı yapan firmalar var mouse pad vs. için artık her şeye özel baskı yapıyorlar fakat 1.5m az bir şey değil halı kadar olur neredeyse.

Baskıya gerek yok düz bir zeminde olsa yeter önemli olan işlevsellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı