Büyüme plakları kapalı mı?

Bayağı kısa hocam 160 civarları erkek olmama rağmen zaten sülale kısa benim genetik ne belirlediyse o da merak ettim en azından.

Genetik her şey değildir. Erken yatın sağlıklı beslenin ve aşağıdaki videodaki hareketleri deneyin. Ben denemiştim 2-3 cm işe yaradı ancak kişiden kişiye göre değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genetik her şey değildir. Erken yatın sağlıklı beslenin ve aşağıdaki videodaki hareketleri deneyin. Ben denemiştim 2-3 cm işe yaradı ancak kişiden kişiye göre değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Genetik olarak 160 olan adam hormon vs olmadan iki üç kez zıpladı diye 190 mı olacak ?

Artılarının yanında eksilerindende bahsetseniz. Böylece haberlerde 15 yaşında kalpten gidenleri görmeyiz. Biliyorsunuz bizim insanımız abartmayı sever 10 doz alıp 3 metre olmaya çalışanlarda çıkacaktır illaki.😀
Hocam ben diyorum zaten HGH aldığında body proportionlarının bozulacağını :) Tabii kalp durumu biraz kişiden kişiye değişir pozitif etkide gösterebilir (Kalp gelişimini sırasında eksiklik varsa) ya da negatif etkide gösterebilir. Tabii bizim average Türk insanında negatif etki gösteme ihtimali daha fazla (Yüzde 99).

Geri
Yukarı