Buff 1380 Riot point stok ne zaman geliyor?

Yer
SOMEWHERE IN NEVADA
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 haftadan beri buff kullanıyorum program çok güzel kullanma amacım sadece Valorant VP yatırmak o kadar. Acaba 1380 Riot point ne zaman ve hangi saatlerde geliyor biliyor musunuz? Ona göre plan yapmalıyım.

Dosya Ekleri

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    109 KB · Görüntüleme: 1.352
Merhaba uygulamanın amacı nedir ve nasıl çalışıyor söyler misiniz?
aslında cook basit oyun oynayarak ve görevleri yaparak puan kazanıyorsun ve o kazandığın puana göre hiç para yatrımadan hediye kartı alabiliyorun sadece hediye kartıdeğil her şey var ekipman bile satıyorlar

Merhaba uygulamanın amacı nedir ve nasıl çalışıyor söyler misiniz?

Uyglumayı indirip kayıt oluyorsunuz sonra uygulamanın bir veya 2 kenarında köşesinde reklamlar geçip duruyor uygulama öyle para kazanıyor sen de belli başlı oyunlar arasında en sevdiklerini veya istediğini oynuyorsun bazı görevlerle falan buff coin gibi bir şey kazanıyosun ve market yerinde de gift card bölümü var oradan mesela belli bir buff coine karşı amozan 5 dolar veya 10 dolar veya Valorant points olarak takas ediyosun.

Uyglumayı indirip kayıt oluyorsunuz sonra uygulamanın bir veya 2 kenarında köşesinde reklamlar geçip duruyor uygulama öyle para kazanıyor sen de belli başlı oyunlar arasında en sevdiklerini veya istediğini oynuyorsun bazı görevlerle falan buff coin gibi bir şey kazanıyosun ve market yerinde de gift Card bölümü var oradan mesela belli bir buff coine karşı amozan 5 dolar veya 10 dolar veya Valorant points olarak takas ediyosun.

Merak ediyorum da bu uygulamadan hiç hediye kartı kazandınız mı ve mesela bu görevler zor veya uzun sürüyor mu?
(Gerçekten kârlı bir iş mi yani)

Merak ediyorum da bu uygulamadan hiç hediye kartı kazandınız mı ve mesela bu görevler zor veya uzun sürüyor mu?
(Gerçekten kârlı bir iş mi yani)
merhaba
evet ben oradan 1800 buff puan ile 1380 riot point aldım
valorant a girdim ve 1000 valorant point olarak geldi.
karlı bir iş mi dersen aslında taş atıp kolun yorulmuor
uygulama sen oyun oynadıkça kenarda köşede reklamlar gösteriyor.
verdiği görevlerde haftalık değişiyor.
mesela 1 hafta içerisinde 100 round oyna diyor ve 1 kere mvp ol diyor 10 buff point veriyor.
akmasa da damlar mantığı ile oyun oynarken arka planda açık kalsın ben sorun etmem diyorsan kalabilir.

Dosya Ekleri

• thumbnail_IMG_7062.jpg
    thumbnail_IMG_7062.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 547
Son düzenleme:
Ya ben tam bugün tam 15.00 da 1380 RP aldım daha doğrusu almaya çalıştım 1900 buff puanına kod geldi maile yazdım buff ekranına ama VP kodu gelmedi bir türlü sinir oldum:mad: neden gelmedi bilen var mı? Bir hata verdi kodu yazınca sorry falan yazıyordu ama İngilizcem çok kötü olduğu için anlayamadım

Ya ben tam bugün tam 15.00 da 1380 RP aldım daha doğrusu almaya çalıştım 1900 buff puanına kod geldi maile yazdım buff ekranına ama VP kodu gelmedi bir türlü sinir oldum:mad: neden gelmedi bilen var mı? Bir hata verdi kodu yazınca sorry falan yazıyordu ama ingilizcem çok kötü olduğu için anlayamadım.

Aldığın servere dikkat edeceksin mesela global ya da Türkiye olmalı aldığın server Amerika'da alırsan VPler gelmez.

Aldığın servere dikkat edeceksin mesela global ya da Türkiye olmalı aldığın server Amerika'da alırsan VPler gelmez.
hangi serverda olduğumu nerden bilcem ben trdeyim valorantta valorant alcam ama birde her zaman stok yok ne zaman gelir ayrıca 5 dolarlık bendeki şey onu nasıl alcam söyler misin buff gaem serverim neresi bilmiyorum

hangi serverda olduğumu nerden bilcem ben trdeyim valorantta valorant alcam ama birde her zaman stok yok ne zaman gelir ayrıca 5 dolarlık bendeki şey onu nasıl alcam söyler misin buff gaem serverim neresi bilmiyorum

merhaba
evet ben oradan 1800 buff puan ile 1380 riot point aldım
valorant a girdim ve 1000 valorant point olarak geldi.
karlı bir iş mi dersen aslında taş atıp kolun yorulmuor
uygulama sen oyun oynadıkça kenarda köşede reklamlar gösteriyor.
verdiği görevlerde haftalık değişiyor.
mesela 1 hafta içerisinde 100 round oyna diyor ve 1 kere mvp ol diyor 10 buff point veriyor.
akmasa da damlar mantığı ile oyun oynarken arka planda açık kalsın ben sorun etmem diyorsan kalabilir.
usta ne zamanlar market yenileniyo gün içerisinde saat kaç gibi mesela

Geri
Yukarı