Buff Ekran Koruyucu Kırıldı

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kullandığım ürün:

Evet, 1 ay önce 250 TL verdiğim ekran koruyucum ikinci haftada kabarcık çıkardı, daha demin de durduk yere kırıldı, anlam veremedim. Buff güvendiğim bir markaydı ama güvendiğimiz dağlara kar yağdı 😀 300 TL içinde ekran koruyucu öneriniz var mı başka? Yine Privacy olursa iyi olur. Teşekkürler. Cihaz iPhone 13 Pro Max.

0e6e6dfb-c957-40a2-aadb-40ae283bd66a.JPG

fd8454b7-fe77-4917-bb35-85871ac653bb.JPG

@BERWAR

Hocam ben geçen gün bir konuya yazmıştım bu koruyuculara 250-300 TL istiyorlar ama bence hak etmiyor gerçekten fazla.

Ben telefonuma 20 TL'ye taktırdım kullanıyorum, tabii ki bunun kadar iyi olamaz ama aradaki fark gereksiz fazla.

Evet haklısın. Ama telefonda telefon şimdi, ekranı kırılır diye insan korkuyor. Koruyucu kırıldığında nasıl korktum bir bilseniz 😂 O yüzden güvenemiyorum.

Evet haklısın. Ama telefonda telefon şimdi, ekranı kırılır diye insan korkuyor. Koruyucu kırıldığında nasıl korktum bir bilseniz 😂 O yüzden güvenemiyorum.
Hocam sizin zaten telefona önem verdiğiniz belli bu tür durumlarda ister istemez daha dikkatli oluyorsunuz 40-50 tl civarında bir ekran koruyucu işinizi görecektir sizin

Yeni konular

Geri
Yukarı