"Buff Game" güvenilir mi?

Hocam konunun üstünden 10 gün geçmiş kusura bakmayın. Size şöyle anlatayım;
Şimdi bu program bazı oyunlarla anlaşmalı. Ne kadar oynadıkça size buff puanı veriyor. Ve size günlük görevler veriyor( ne kadar çok oynarsanız kill alırsanız o kadar çok kazanırsınız) ve siz bu puanlar ile buff markette Valorant VP GIF Card Amazon Card gibi şeyler alabiliyorsunuz. Peki bu para nereden geliyor diye soruyorsanız programı açtığınız da sağ altta bir bölme de reklamlar var o program açık kaldığı için ve o reklamlar durmadan orada oynatıldığı için bu paralar reklamlardan geliyor ve diğeri + gelir de buff Premium'dan geliyor. Buff Premium'u para ile satın alıyorsunuz ve size 2 katı daha fazla buff puanı veriyor. Hiçbir güvenlik ban sıkıntısı falan yoktur. Kart bilgileri falan da istemiyor. Zaten onların marketinden bir şey alırsanız size kod olarak mailinize geliyor. Korkulacak bir şey yok yani. Teşekkür ederim.( ben de kullanıyorum bu arada)

Gayet güvenilir yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu an 1400 buff puanım var 1600 buff puanım olunca 1380 VP alacağım o zaman buraya fotoğrafını atarım ben bazı günler oynamadığım için biraz yavaş kastım ama herhangi bir ban vesaire durumu ile karşılamaşmadım şahsen.

Hocam alabildiniz mi?

Hayır hocam mantığı anlatayım maç girdikçe ne kadar fazla vurursanız asist yaparsanız kazanırsanız veyahut kayberdeseniz puan veriyor 50 ile başlıyorsunuz bende şu an 100 var kazandıkça istediğin her şeyi bedava alabilirsiniz gift Card vs. eğer 1600 puan kasarsanız 1380 VP alabiliyorsunuz.

Hocam Merakımdan soruyorum: Bu program güvenilir mi? yani herhangi bir virüs vs veya bilgisayarın üzerinde gizlice mining yapıyor mu? ve bilgisayarın performansını etkiliyor mu, veya oyunlarda fps düşüşü yaratıyor mu, bu programı kullanınca? Programı ne kadar uzun bir süre kullandın, faydasını gördün mü veya hala kullanıyor musun?

Gayet güvenilir yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu an 1400 buff puanım var 1600 buff puanım olunca 1380 VP alacağım o zaman buraya fotoğrafını atarım ben bazı günler oynamadığım için biraz yavaş kastım ama herhangi bir ban vesaire durumu ile karşılamaşmadım şahsen.
alabildinmi

Şu En sağ Alt taraf boş yer varya oraya koyuyolar şimdi açtım diye yok
1654193952553.png

Geri
Yukarı