buff.game sitesi güvenilir midir?

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı

Bu sitede oyun içi görevleri yapıldığında puan elde edildiği ve puanla oyun içi kozmetik alınabildiği iddia ediliyor, gerçek midir, güvenli midir bilemedim.

Gerçektir güvenlidir kullanıyorum kullanan arkadaşlarım var ve destek ekibinden tanıdığım var. Ama biraz fazla beklemek gerekiyor ödüller için şöyle diyeyim size hani gelir elde edilmez. Ama böyle bi kac ayda bir ufak ödüller kazanırsınız ne bileyim 1350 rp gibi. Hani en azından kendinize ufak bir skin alabilirsiniz.

Bazı kanallar öneriyor bende kullanıyorum ama puan kasıp kod veya başka bir şey almak kolay değil bayağı oyun oynamalısın PC başında aktif durman gerek.

Gerçektir güvenlidir kullanıyorum kullanan arkadaşlarım var ve destek ekibinden tanıdığım var. Ama biraz fazla beklemek gerekiyor ödüller için şöyle diyeyim size hani gelir elde edilmez. Ama böyle birkaç ayda bir ufak ödüller kazanırsınız ne bileyim 1350 rp gibi. Hani en azından kendinize ufak bir skin alabilirsiniz.

CS:GO skini falan da alabiliyor muyuz?

Gerçektir güvenlidir kullanıyorum kullanan arkadaşlarım var ve destek ekibinden tanıdığım var. Ama biraz fazla beklemek gerekiyor ödüller için şöyle diyeyim size hani gelir elde edilmez. Ama böyle bi kac ayda bir ufak ödüller kazanırsınız ne bileyim 1350 rp gibi. Hani en azından kendinize ufak bir skin alabilirsiniz.
İsterseniz referal linkimden kayıt olabilirsiniz ama bilgisayarda değilim tüh :)
Skin şuan mağazada yok ama gelecek diyorlar.

Bu uygulama CPU veya ekran kartı gibi bileşenlerin kullanılmasını arttırıyor mu herhangi bir ömür kısaltma falan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı