Buff nedir?

LaTokyo

Centipat
Buff güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• 1643202118282.png
    1643202118282.png
    551,1 KB · Görüntüleme: 336
Ben bunu çok önceden araştırmıştım ve çoğu yerde arkada mining yaptığı söyleniyor. Bilgisayarı yavaşlatmasa bile yapıyor olabilir. Bence yapmayın.

Ben güvenemiyorum. Oyun oynarak durduk yere para verme hiç inandırıcı değil. Bir de oyunlar da ban riski var ben EA'nın desteğiyle konuşup sormuştum. Yasak dediler.

Steam'i bilmiyorum fakat Valorant'ta buff yüzünden ban atılmıyor. Durduk yere vermiyorlar parayı da, biz oynarkan program arkada açık oluyor ya, açık olduğu süre boyunca bilgisayarın performansını etkilemeycek şekilde reklam dönüyor. Adamlar oradan para kazanıyorlar.

Hocam belki oyunlarla anlaşma yapmışlardır.
Steam'i bilmiyorum fakat Valorant'ta buff yüzünden ban atılmıyor. Durduk yere vermiyorlar parayı da, biz oynarkan program arkada açık oluyor ya, açık olduğu süre boyunca bilgisayarın performansını etkilemeycek şekilde reklam dönüyor. Adamlar oradan para kazanıyorlar.
Hayır Buff game hiçbir şirket ile anlaşmalı değil. Bir şirket neden anlaşsın ki ? Kullanan kullansın ama bence hiç bulaşmayın.

Mining yapmıyor ve güvenilir ama çok zor yani sık oynamalısın.
Ben güvenemiyorum. Oyun oynarak durduk yere para verme hiç inandırıcı değil. Bir de oyunlar da ban riski var ben EA'nın desteğiyle konuşup sormuştum. Yasak dediler.

Kanka adam reklamlardan para alıyor azıcık uygulamayı kullansan anlardın.

Yeni konular

Geri
Yukarı