Buff S9 Ekran Koruyucusunu S8'e Takmak

Bende S8 kullanıyorum fakat kaç tane cam taktıysam hiç birini beğenmedim edge ekranlarda temperli cam sıkıntı oluyor tavsiyem boşuna para verip almamanız. Her aldığım temperli camın sadece dört köşesinde yapışkan var ortası yapışkanlı değil tamam tam oturuyor ama diğer telefonlardaki gibi his vermiyor ayrıca her köşesinde yapışkan olduğu için köşeler sürekli tozlanıyor yapışıyor ve temizleme imkanınız olmuyor buda kötü görüntü yaratıyor. Çok sakar değilseniz ve malınızı düzgün kullanıyorsanız bence hiç boşuna para vermeyin 2 senedir camsız kullanıyorum ufak tefek düşmeler oldu fakat Spigen Neo Hybrid kılıf sayesinde kurtardım yüz üstü düştüğünde ekran yere temas etmiyor bu kılıfı alın daha çok işine yarar.

Zaten o kılıfı kullanıyorum fakat düşürmeme konusunda kendime güvenemeyorum. En azından netliği bozmayacak buff gibi bir film ilave etmek istiyorum. Kullanan arkadaşların başka tavsiyeleri varsa belirtebilirlerse memnun kalırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı