Buff the Game mining yapıyor mu?

TrCat

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Buff the Game diye bir program var, oyun oynadıkça para kazanıyorsun. Programı indireceğim ama mining yapıyor mudur sizce arkadaşlar? Bir de sanırım Overwolf ile iş birliği yapıyormuş, siz ne diyorsunuz?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi Buff the Game diye bir program var, oyun oynadıkça para kazanıyorsun. Programı indireceğim ama mining yapıyor mudur sizce arkadaşlar? Bir de sanırım Overwolf ile iş birliği yapıyormuş, siz ne diyorsunuz?
Hocam ekran kartı ve cpu kullanımları ne durumda program arkada çalışırken. Buradan anlayabilirsin belki. Bir de oyun oynayarak para kazanma mı? Nasıl?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi buff the Game diye bir program var, oyun oynadıkça para kazanıyorsun. Programı indireceğim ama mining yapıyor mudur sizce arkadaşlar? Bir de sanırım overwolf ile iş birliği yapıyormuş, siz ne diyorsunuz?

Hocam bilgim yok ama illaki yapıyordur :) yani pek mantıklı değil sadece oyun oynayarak para kazanmak he firmanın programını indirip kullandığınız için firmaya giden paranın bir kısmını alıyordur. Bence mining yapıyordur.

Oyun esnasında ekran kartının ne kadar kullanıldığına bakın. Muhtemelen az da olsa yapıyor ama zaten oyunda olduğumuz için kullanımın değişiklik göstereceğini düşündüğümüzü düşünüyor.

Screenshot_3.png

Adamlar programın nasıl çalıştığını bile anlatmamış :D. Güvenmeyin, başkalarına para kazandırmayın.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi buff the Game diye bir program var, oyun oynadıkça para kazanıyorsun. Programı indireceğim ama mining yapıyor mudur sizce arkadaşlar? Bir de sanırım overwolf ile iş birliği yapıyormuş, siz ne diyorsunuz?

Hacım geç oldu biliyorum ama bilgin var mı buff Game'den kazandığımız jetonları para olarak alabiliyor muyuz?

Hacım geç oldu biliyorum ama bilgin var mı buff Game'den kazandığımız jetonları para olarak alabiliyor muyuz?

Ben şu anda kullanıyorum ve mining yaptığını sanmıyorum çünkü verdiği görevler genelde zor ve az ödüyor uygulamasında bir miktar reklam var Premium alarak daha fazla kazanabilrsin diyorlar ama o referansların varsa geçerli. Yani para yatırmadan kod falan almaya kalksan 20 gün falan tüm görevleri yapman gerekir eğer seviye 3 isen.

Yeni konular

Geri
Yukarı