Buff Valorant'ı kastırır mı?

Gelmesini bekleyip alıyorsunuz. Başka oyunlarda stok varsa sorun yok demektir. Bayadır hiç girmedim fakat 2-3 günde bitiyor stoklar.
2-3 gün sürüyorsa sorun yok. Okulda olduğum için acaba saatlik bitiyorsa alamam diye düşündüm. Başka oyunlarda stok var bu arada.
@EldrithcWraith Buff açıkken CPU kullanımı %70-%86 arası geziyor.

2-3 gün sürüyorsa sorun yok. Okulda olduğum için acaba saatlik bitiyorsa alamam diye düşündüm. Başka oyunlarda stok var bu arada.
@EldrithcWraith Buff açıkken CPU kullanımı %70-%89 arası geziyor.
Peki, o zaman problem yok demektir. Lol kodu alıp valorantta kullanabiliyorsunuz galiba, detaylı araştırırsanız bulabilirsiniz. Tam olarak bilmiyorum.
@EldrithcWraith Buff açıkken CPU kullanımı %70-%86 arası geziyor.
Sıkıntı olmaz. Bir de poligonda deneyebilirsin.

Son düzenleme:
Peki, o zaman problem yok demektir. Lol kodu alıp valorantta kullanabiliyorsunuz galiba, detaylı araştırırsanız bulabilirsiniz. Tam olarak bilmiyorum.

Sıkıntı olmaz. Bir de poligonda deneyebilirsin.
Ölüm maçı demedim fps değerleri bazen hiç fark yok bazende 1 fps fark var. Zaten kaynak neredeyse hiç kullanmıyor overwolf.

Hocam vpleri global olarak alın derken bir de her gün 3 saat oynarsam kaç ayda 1450 VP kasılır.

Çok uzun sürebilir ama iyi oynarsanız tahminimce 1 ya da 1 buçuk ay. Vpleri global olarak almazsanız aldığınız kod çöp olur. Us only yazanlar sadece Amerika serverlerinde çalışan kodlar. Global ise bütün ülkelerde çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı