BUFF163 para nasıl yatırılır?

Bildiğim kadarıyla bu siteye para yatıramıyorsunuz. Ama söyle yapılabilir bir eşyanızı o site satıp oradan eşya satın alarak hesabınıza çekebilirsiniz.

Hayır site güvenilir ama para yüklemek için için kimliğine ihtiyacınız var.
Kimlik derken, yani herhangi bir yolu varsa ve aydınlatırsanız çok memnun kalırım. Skin satmaktan ziyade doğrudan para yüklemenin herhangi bir yolu var mı? Araştırdığım kadarıyla coin olarak aracı bularak yapılıyor fakat bu yoldan geçmek istemiyorum açıkçası, ikinci bir yöntem skin satmak ama bu da kârlı olamayabiliyor zaman zaman. Doğrudan banka kartımızdan para göndermenin herhangi bir yolu var mıdır?

Kimlik derken, yani herhangi bir yolu varsa ve aydınlatırsanız çok memnun kalırım. Skin satmaktan ziyade doğrudan para yüklemenin herhangi bir yolu var mı? Araştırdığım kadarıyla coin olarak aracı bularak yapılıyor fakat bu yoldan geçmek istemiyorum açıkçası, ikinci bir yöntem skin satmak ama bu da kârlı olamayabiliyor zaman zaman. Doğrudan banka kartımızdan para göndermenin herhangi bir yolu var mıdır?

Çin kimliğine ve Çin banka hesabına ihtiyacınız var başka türlü para yükleyemezsiniz.

en son baktığımda bynogameden ak redline alıp aynı fiyata buffta satabiliyordunuz ki bufftaki para daha değerli olduğu için birşey alırken bu yöntemi kullanmaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı