Buff163'ten gelen mesaj nedir?

LyRonsS

Femtopat
Daha fazla  
Bugün oyun oynarken Steam'den arkadaşlık isteği aldım. Kontrol ettiğimde profili gizli olan buff isimli bir kullanıcının isteğini gördüm normalde tanımadığım kişilerden gelen Steam isteklerini onaylamam. Ama merakımdan kabul ettim. Bana gönderdiğim ekteki gibi bir mesaj yazdı. Dolandırıcılık olma ihtimali nedir bilmiyorum onun için fikrinize ihtiyacım var scam profile mi yoksa bu çekiliş olayı gerçek mi?

Dosya Ekleri

• buff.PNG
    buff.PNG
    718,6 KB · Görüntüleme: 53
  • buff 1.PNG
    buff 1.PNG
    42,9 KB · Görüntüleme: 54
  • buff 2.PNG
    buff 2.PNG
    105,1 KB · Görüntüleme: 52
Bugün oyun oynarken Steam'den arkadaşlık isteği aldım. Kontrol ettiğimde profili gizli olan buff isimli bir kullanıcının isteğini gördüm normalde tanımadığım kişilerden gelen Steam isteklerini onaylamam. Ama merakımdan kabul ettim. Bana gönderdiğim ekteki gibi bir mesaj yazdı. Dolandırıcılık olma ihtimali nedir bilmiyorum onun için fikrinize ihtiyacım var scam profile mi yoksa bu çekiliş olayı gerçek mi?
Link sonu cn. Dolandırıcı. Gerçek sitesi: https:// buff.163.com

Dolandırmak için atılmış bir mesaj, herhangi bir giriş yapmayın engelleyin gitsin.

Bana da gelmişti aklı sıra dolandırmaya çalışıyor envanterinizi gizliye alırsanız bu tip kişilerden istek almazsınız.

Hesap gözüme zaten dolandırıcı gözükmüştü ama sizin de fikirlerinizi alayım dedim. Mesaj atan herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı