Bufferbloat testinde QoS ayarını etkinleştirince upload ve download active yeterince düşmedi

Daha fazla  
QoS'yi etkinleşirdim fakat download active ve upload active yeterince düşmedi. Nasıl düşürebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-12 124922.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-12 124922.png
    212,3 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran görüntüsü 2023-08-12 124931.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-12 124931.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 47
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ayarları yaptım diyorum zaten ama yeterince düşmedi upload ve download active ms leri.

Bu ayarları yaptım diyorum zaten ama yeterince düşmedi upload ve download active msleri.

Linkini bıraktığım videoları dikkatli izlememişsin. Sonurun çözümü için hız düşürmekle yeterli olmadığı internet trafiğini düzenli olarak aktaran SQM'ya da merlin yazılım destekli cihaz kullanmakta gerekir.

IntelliQoS en.png
Cat moving en.png

Son düzenleme:
Linkini bıraktığım videoları dikkatli izlememişsin. Sonurun çözümü için hız düşürmekle yeterli olmadığı internet trafiğini düzenli olarak aktaran SQM'ya da merlin yazılım destekli cihaz kullanmakta gerekir.

Eki Görüntüle 1900296Eki Görüntüle 1900299
Modemim hem Asus değil hemde SQM desteklemiyor openwrt ve ya dd wrt linki varmı TD W9970 v3 modemine yoksada nasıl SQM ayarını yapabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı