BugCheck (1001) hatası

Selamlar. Assasin's Creed Valhalla oynarken 40 saati aşmama rağmen dün akşam ve bugün oyundayken WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR hatası aldım. Sistem güncelleme gelmişti yaptım. Ondan olabileceğini düşünmüştüm ama değilmiş. Minidump dosyasını paylaşıyorum, neyin sorun yaptığını bulursanız memnun olurum.

SAMSUNG HD502HJ ATA Device diskinizi sistemden çıkarttınız değil mi? Ek olarak Intel(R) ICH10R SATA AHCI Controller sürücünüz ile alakalı birtakım sorunlar mevcut.

Son olarak SSD'nin S.M.A.R.T. verilerini de paylaşır mısın?

Bu arada OCCT ile işlemcinize test yapar mısınız? Direkt olarak işlemci sorunlu olabilir diye düşünüyorum.
Evet çıkardım. SSD'nin S.M.A.R.T. verileri 4. resimde.

OCTT ile de yapmıştım tekrardan yapayım
SAMSUNG HD502HJ ATA Device diskinizi sistemden çıkarttınız değil mi? Ek olarak Intel(R) ICH10R SATA AHCI Controller sürücünüz ile alakalı birtakım sorunlar mevcut.

Bu arada OCCT ile işlemcinize test yapar mısınız? Direkt olarak işlemci sorunlu olabilir diye düşünüyorum.
OCTT crash veriyor. Sürümle ilgili sorun olduğunu söyleyenler var.

Eski bir sürümle yaptığım test
Eki Görüntüle 949034
Yüklemişsiniz zaten. Sıkıntı yok. Dediğim testleri yapın ve sonuçlarını paylaşın. Rapor ve testlere göre ilerleyelim.
HDD error scan sonucu diğer istedikleriniz de yukarıda ki mesajda.

Dosya Ekleri

• 222.png
    222.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 44.png
    44.png
    92,5 KB · Görüntüleme: 41
  • 3333.png
    3333.png
    36,8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri