BUGCODE_USB_DRIVER mavi ekran

ESES1965

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım, fakat uzun zamandır misafir olarak technopat'ı takip ediyorum:)

Sistemimi yaklaşık 5-6 ay önce topladım, bir kaç haftaya kadar herşey normaldi, fakat mavi ekran hataları almaya başladım..

Bu genelde oyun oynarken oluyor. Webte gezinirken bir sıkıntım yok.

Aldığım hataları uzun zamandır araştırıyorum fakat elle tutulabilir birşeye rastlayamadım.

Dump dosyalarım : Minidump.rar — Yandex.Disk
Aida64 rapor dosyam : Minidump.rar — Yandex.Disk

Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim...

Merhaba, ekran kartı sürücüsünü kalıntıları ile birlikte silin. Sonrada 14.9.2 sürümünü kurun.
Desktop
Güncel olmayan bir çok sürücünüz var. hepsini güncelleyin.
Harici olarak USB ile biligisayarınıza bağlı bir şey var mı ?

Merhaba, ekran kartı sürücüsünü kalıntıları ile birlikte silin. Sonrada 14.9.2 sürümünü kurun.
Desktop
Güncel olmayan bir çok sürücünüz var. hepsini güncelleyin.
Harici olarak USB ile biligisayarınıza bağlı bir şey var mı ?

Merhaba,

Ekran kartının sürücülerinin çoğunu denedim fakat bir sonuç alamadım. Sürücüleriminin hepsini msi'ın kendi sitesinden kuruyorum başka günceli nereden bulabilirim?

USb ile bilgisayarıma bağladığım telefonumun data kablosu ve harici harddiskim var..

Verdiğim verden 14.9.2 sürümünü indirin. Yüklemeden önce AMD ile ilgili ne varsa silin. DDU ve Ccleaner temizliği yapın. Sonrada güncel sürücüyü kurun. Bir süre USB bağlantılarını kullanmayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı