Bugün hazır sistemlere indirim mi geldi?

Ben de konuyu anlayamadım. İndirim gördüğünü sanıyor konu sahibimiz. Fakat verdiği linkteki ürünler alınmaz. O klavye, o monitör nedir öyle? Sistem zaten alınmaz. GTX 1650 var. F/P ürün değil.

Sizde bir şey beğenmiyosunuz ne desem hayır alınmaz diyosunuz. Klavye, mouse çalışsa yeter bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde bir şey beğenmiyosunuz ne desem hayır alınmaz diyosunuz klavye mouse çalışsa yeter bana.

Bir şey beğenmiyor değiliz. Paranı boşa harcama diye çabalıyoruz sadece. O monitörü alacaksın ne olacak? Işık süzmesi mi dersin, ölü piksel mi dersin, iğrenç panel kalitesi mi dersin. Dandik şeylere paranızı kaptırmayın diye uğraşıyoruz. Üstelik o sistemde ciddi bir indirim söz konusu bile değil. O fiyata çok daha iyilerini gördüm.

Bir şey beğenmiyor değiliz. Paranı boşa harcama diye çabalıyoruz sadece. O monitörü alacaksın ne olacak? Işık süzmesi mi dersin, ölü piksel mi dersin, iğrenç panel kalitesi mi dersin. Dandik şeylere paranızı kaptırmayın diye uğraşıyoruz. Üstelik o sistemde ciddi bir indirim söz konusu bile değil. O fiyata çok daha iyilerini gördüm.
Tamam kardeş o fiyata 10 bin tl'ye her şey dahil sistem bul bakalım o zaman.

Tamam kardeş o fiyata 10 bin tl'ye her şey dahil sistem bul bakalım o zaman.
Konu aç önersinler sana. Beğenirsen alırsın beğenmezsen kendi bildiğini al kardeşim. Sistem yine kötü değil ama alacağın monitör senin kafanı ağrıtır bizim değil. 2.el bir sürü güzel monitör bulursun o fiyata.

Tamam kardeş o fiyata 10 bin TL'ye her şey dahil sistem bul bakalım o zaman.

Her şey dahil diyorsun da o klavye ve mouse maksimum 1 ay gider ve o monitör ile sen FPS oyunu oynayamazsın. Bu bilgisayar da en üst seviye oyunları oynatmayacağına göre biraz bütçeyi arttır da daha iyi bir sistem alınır. O bütçeye 0 istiyorsan madem https://www.akakce.com/monitor/en-u...ayni-gun-stoktan-kargo-fiyati,1826612586.html bunu al 3 lira farkla.

Her şey dahil diyorsun da o klavye ve mouse maksimum 1 ay gider ve o monitör ile sen FPS oyunu oynayamazsın. Bu bilgisayar da en üst seviye oyunları oynatmayacağına göre biraz bütçeyi arttır da daha iyi bir sistem alınır. O bütçeye 0 istiyorsan madem https://www.akakce.com/monitor/en-u...ayni-gun-stoktan-kargo-fiyati,1826612586.html bunu al 3 lira farkla.
Bunun da çözünürlüğü berbat. Bu fiyatlara 0 alınmaz. 2.el almak çok daha mantıklı.

Tamam monitörü dediğini alıcam.

Bunun da çözünürlüğü berbat. Bu fiyatlara 0 alınmaz. 2.el almak çok daha mantıklı.
Şuanki laptopla aynı çözünürlük.

Bu bütçeye ben de 2. el tercih ederdim. Ama sıfır alacaksan bu beylerin sözünü dinle, senin attığın çok kötüydü.

Yeni konular

Geri
Yukarı