Bugün ne yaptın?

Grip oldum, sağlık ocağından eczacıya uğradım. İlaçlarım 50 TL tuttu, Pazartesi alacağım inşallah.
Şaka maka cidden pahalanmış ilaçlar. Boşluğuma denk geldi cebimde para olmayınca alamadım :D

Sabah kalktım, telefona baktım. Yemek yedim. Ders çalıştım. Sınava girdim. Şimdi tekrar üniversite okuyup ilerde birinin kölesi olarak çalışmak için ders çalışacağım.

Okula bilerek geç gittim nöbetçilik sırası bende olduğu için ardından derse girdim ilk derse din kültürü koymuşlar 11 yıldır aynı konuları işleyip duruyoruz dedim hocaya beğenmiyorsan çıkabilirsin dedi hayır hocam dedim ardından Ateist arkadaşım barış ile dini mizah yaptık bana sonra bir pişmanlık hissi geldi tövbe ettim ardından matematik dersi sonra ise rehberlik dersi sınıfın pıck me girl i olan arkadaşımıza ne kadar gıcıksın dedim ve moralini bozdum zorbalık yapmayı seviyorum ama zorbalığın bana yapılmasını hiç sevmem klasik aynı günlerimden birini tekrar ve tekrar yaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyandım, yüzümü bile yıkamadan WoT oynadım. Delirdim, çıktım. 3 kere alarmı erteleyip 8'de uyanabildim.

Geri
Yukarı