Bugün RDR 2'nin 5'nci, GTA San Andreas'ın 19. yil dönümü

Üstüme çullanmalarının da bir sebebi yoktu bu arada, son 2 gündür çok fazla linç yedim bu linçi de kaldıracak bir ruh haline sahip değilim şu anda.

Anlatmaya çalıştığın olay bu değildi.

Sen şunu yazdın "RDR2 neyse de GTA: SA çok balon bana göre."

Bunun açıklamasını yapsan bu sorun olmazdı.

Üstü kapalı bir yazı yazar isen böyle tepkiler alman normal.

Neden dediğinin yaz ki sorun çıkmasın.

Burada dediğim gibi gayet normal tepki vermeleri.

GTA San Andreas'taki detay seviyesi ve hatta fiziği hala bir çok güncel oyunda dahi yoktur. Dönemi için de grafikleri üst düzey değildi ama onun verdiği özgürlük hissini verebilen de yokyu; Şu an bile, yine Rockstar oyunları yaşatabiliyor bu hissi...
GTA SA'da iyi fizik mi? Hangi fizik?

GTA SA'da iyi fizik mi? Hangi fizik?
Tek yapması gereken araç sürmek olan bir çok yarış oyununda bile GTA SA'daki sürüş zevkini alamazdınız o yıllarda... Ki, günümüz yarış oyunlarının bile bazılarıda hala ve hala, araç yağ üzerinde kayar gibi gider; 300 KM hızla, 90 derececelik virajları kolayca dönebilirsiniz vs.

Rüzgarlı bir havada, helikopteri bir hedefe indirmeyi deneyin GTA SA'da, fiziği görürsünüz.

Karakterin ya da araçların ağırlık hissi, patlamalar, çevreye verilebilen hasarlar vb uzar gider...

Son düzenleme:
RDR2 neyse de GTA:SA çok balon bana göre.

Aha başladık gene, kardeşim benim deneyimim böyle oldu. Gülücük veya kızgın atmanın bir anlamı yok. Ne kadar fanboy olduğunuzu gösteriyor sadece.
Katılıyorum, onun yerine gidip yine aynı yılda çıkmış olan Far cry oynamak daha iyi.

@388526 direkt balon diye herhangi bir açıklama yapmadan aşağılamak ile neden beğenmediğini aşağılayıcı ifade kullanmadan ifade etmek arasında çok fark var hocam. İnsanların tepki göstermesi normal.
Balon demiş yani çok abartılıyor.

Geri
Yukarı