Bugüne kadar çıkan en başarısız iPhone modelleri hangileri?

Canım kardeşim her sene çıkan IPhone'lar çıktığı dönemin en pahalı telefonları olmuyor mu? Evet pahalıydı ama kamerasıyla batarya ömrüyle öne çıkıyordu iOS 13 zamanlarında tabii. Ekran olarak o günde de eleştiriyorduk kabul ediyorum. O dönem hatırlıyorum 11 Pro 8500-9000 bandıyken düz 11 6500-7000 bandıydı.
tamam da güzel insan ben fiyat performansı anlamadım burda ? Sana örnek vereyim sene 2015 galiba yanlış hatırlamıyorsam, GM5 Plus D telefon vardı 999 TL'ye aldım, o zamanlarda Samsung S5 baya rövaşta herkes tarafından kullanılıyor, satıcı bana o zamanlar dediki o kadar fiyat vereceğine GM5 Plus D al dedi, özellikleri neredeyse aynı dedi bir tık işlemci güçlü dedi, ben GM5 aldım uzun süre de kullandım o telefonu, fiyat performans bu şekilde olur güzel insan, güzel kardeşim benim, anlaştık mı şimdi.

Tamam da güzel insan ben fiyat performansı anlamadım burada? Sana örnek vereyim sene 2015 galiba yanlış hatırlamıyorsam, GM5 Plus D telefon vardı 999 TL'ye aldım, o zamanlarda Samsung S5 bayağı revaçta herkes tarafından kullanılıyor, satıcı bana o zamanlar dedi ki o kadar fiyat vereceğine GM5 Plus D al dedi, özellikleri neredeyse aynı dedi bir tık işlemci güçlü dedi, ben GM5 aldım uzun süre de kullandım o telefonu, fiyat performans bu şekilde olur güzel insan, güzel kardeşim benim, anlaştık mı şimdi.

Güzel kardeşim okumada anlamada sorun var mı ben ne dedim üstte burada bana fiyat performansın ne olduğunu anlatıyorsun da aynı dili mi kullanıyoruz?

Güzel kardeşim okumada anlamada sorun var mı ben ne dedim üstte burada bana fiyat performansın ne olduğunu anlatıyorsun da aynı dili mi kullanıyoruz?
Güzel insan bak güzel kardeşim senin ifaden; "fiyat performans telefonuydu" bak kimin okuduğunda yazdığında problem varmış ? Bu senin yazın değil mi ? Ben de ne alaka fiyat performansla İphone 11 ? Diyorum sen cevap veremediğin gibi bir de bana sorunun mu var diyorsun. 😊 yapma güzel insan yapma güzel kardeşim.

Güzel insan bak güzel kardeşim senin ifaden; "fiyat performans telefonuydu" bak kimin okuduğunda yazdığında problem varmış? Bu senin yazın değil mi? Ben de ne alaka fiyat performansla iPhone 11? Diyorum sen cevap veremediğin gibi bir de bana sorunun mu var diyorsun. 😊 yapma güzel insan yapma güzel kardeşim.

"Canım kardeşim her sene çıkan IPhone'lar çıktığı dönemin en pahalı telefonları olmuyor mu? Evet pahalıydı ama kamerasıyla batarya ömrüyle öne çıkıyordu iOS 13 zamanlarında tabii. Ekran olarak o günde de eleştiriyorduk kabul ediyorum. O dönem hatırlıyorum 11 Pro 8500-9000 bandıyken düz 11 6500-7000 bandıydı."

Ben bu cümleyi dedim sen bana fiyat performans ne demek onu anlattın. Benim için o dönem de fiyat performans telefonuydu bunu anlatmak istedim bilmem anlatabildim kardeşim?

"Canım kardeşim her sene çıkan IPhone'lar çıktığı dönemin en pahalı telefonları olmuyor mu? Evet pahalıydı ama kamerasıyla batarya ömrüyle öne çıkıyordu iOS 13 zamanlarında tabii. Ekran olarak o günde de eleştiriyorduk kabul ediyorum. O dönem hatırlıyorum 11 Pro 8500-9000 bandıyken düz 11 6500-7000 bandıydı."

Ben bu cümleyi dedim sen bana fiyat performans ne demek onu anlattın. Benim için o dönem de fiyat performans telefonuydu bunu anlatmak istedim bilmem anlatabildim kardeşim?
Bak güzel insan, kardeşim benim sana yazdığın şeyi soruyorum hala cevap veremiyorsun.
Bana buradakini açıkla diyorum hala açıklayamıyorsun güzel insan, güzel kardeş, yapma lütfen. Herkes okuyor bak aman diyeyim rezil oluyorsun. 😊

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Bak güzel insan, kardeşim benim sana yazdığın şeyi soruyorum hala cevap veremiyorsun.
Bana buradakini açıkla diyorum hala açıklayamıyorsun güzel insan, güzel kardeş, yapma lütfen. Herkes okuyor bak aman deyim rezil oluyorsun. 😊
Ben orada iPhone SE2 için konuştum bizim konumuz 11 değil miydi? Ki SE2 için de dediklerimin arkasındayım o attığın mesajda da fiyat performans olduğunu 2020 senesinde 4500TL'ye rakipsiz olduğunu halen savunuyorum.
Canım kardeşim her sene çıkan IPhone'lar çıktığı dönemin en pahalı telefonları olmuyor mu? Evet pahalıydı ama kamerasıyla batarya ömrüyle öne çıkıyordu iOS 13 zamanlarında tabii. Ekran olarak o günde de eleştiriyorduk kabul ediyorum. O dönem hatırlıyorum 11 Pro 8500-9000 bandıyken düz 11 6500-7000 bandıydı.
iPhone 11 için 2019-2020 yıllarında kendi liginde fiyat performans telefonu olduğunu söyledim kaldı ki zaten deli satan bir telefondu ve o paralara döneminin kamerasıyla donanımıyla gayet iyiydi diyorum. SE2 için de tekrar diyorum konumuz bu değildi gene söyleyeyim 2020 yılında örneğin rakibi S20FE vs gibi modellerin olduğu dönemde veya IP7'nin sıfırının 4K TL olduğu 8'in sıfırının 5K TL olduğu dönemde SE2 4, 5K'ye bulunuyordu ve evet kabul et ya da etme fiyat performans telefonuydu. Daha fazla izah etmeyeceğim ne anlıyorsan o.

Dediğim gibi kasa vs. çok mantıklı da insan düzgün bir batarya, ekran ve kamera ekler yahu. SE2’den iPhone 14 Pro Max’e geçtim. Telefon değil de tablet kullanıyormuş gibi hissediyorum.
kanka sen çağ atlamışsın sana ondan dolayı öyle gelmiş.
fakat bende bir dönem kullandım hadi ekranı f/p'ye veriyorum o batarya beni ne günlerde yolda bıraktı bir ben bilirim.

11 başarısız değildi fakat tam bir balondu lcd ekranlı olması hayal kırıklığıydı benim için.
5C hayatımda bir iki kere falan gördüm.
6 Plus S ve S Plus serisinin arasında sadece batarya fazlalığı ile yer alıp ortalıkta çok gözükmeyen bir cihazdı.
13 Mini, 12 miniyi insanlar küçük telefon diye heves edip aldı fakat küçük bataryanın farkına varıp çoğu kişi telefondan kurtuldu. 13'te bu dalga hiç satılmadı diye biliyorum.

Selamlar, bence iphone 11'in baz modeli Apple'ın en fiyasko modeliydi. Bir telefonda en önemli özellik olan oled ekranı 11 serisinde pro modele özel yaptılar, üstüne üstlük çok kullanılmayan ama bence işlevsel ve kullanımı keyifli olan 3D touch özelliğini de bu modelle tarihe gömdüler.

Hocam neden öyle dediniz ki? Benim hala iphone X kullanan arkadaşım var ve günümüz şartlarında bile güzel bence.
Tüm zamanların en çok satan 3. telefonuna fiyasko demek...

Geri
Yukarı