Bugüne kadar yardımcı olan herkese teşekkürler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Bu konuyu açmamın sebebi önceki konuda yaşadığım belki de herkesin kendine göre olan fikirlerinden dolayı haksız sayıldığım tatsız bir olaydır. Bazı insanların tartışmaya girip bir süre sonra karşı tarafı dinlemeden kulağını tıkayarak kendi diyeceklerini söyleyip kenara çekilmesi beni gerçekten buranın her ne kadar yardımcı olsa da bazı üyelerin kendi fikirlerini dayatarak karşı tarafı görmezden gelmesi çok trajikomik oldu. Ha en başta söyleyeyim bu bir acındırma ya da suçlama konusu değildir. Veda konusudur çünkü ben bu tarz insanlarla aynı platformda bulunmak istemiyorum ve içimi dökmek istiyorum bu kadar. @Emperor4231 @Mr.Kitty.

Sadece yaşadığım olumsuz bir durumu paylaşıp bilgilendirmek için konu açmıştım(umarım moderatörler kaldırmamıştır konuyu da açıp bakabilirsiniz). Ama sebebini bilmediğim bir sebeple bu şımarıklık veya saçma bir konu olarak algılandı (şahsi fikirler) ve benim Trendyol'u linçlediğimi düşünerek alttan alttan ben linçlendim. Mesajların çoğu haklı olarak moderatörler tarafından kaldırıldı. Yaşadığınız olumsuz bir durumu paylaşmak şımarıklık değildir arkadaşlar. A restoranının yorumları kötü, b restoranının yorumları iyi olsun. Nereden sipariş edersiniz? Keyfinizin kahyası isterse a restoranından söylersiniz ama yüksek ihtimalle b restoranından söylersiniz. Benim yaptığım da aynen buydu. Bir değerlendirme yaptım ve bunu sadece farklı bir platformda paylaştım. Suçum bu. Sizin (@Mr.Kitty) yaşadığınız olumsuz durumları insanlarla paylaşmamanız sizin tercihiniz. Ben size neden paylaşmadınız diye itirazda bulunmadım. Ama siz kalkıp da bana derseniz ki "bunun kime yararı olacak" ben normal olarak tepki gösteririm. Bu ülke bu duruma nasıl geldi biliyor musunuz? Sizin gibiler yüzünden. Fahiş fiyatlardan aldıkları ürünler yüzünden eylem yapmamış tepki göstermemiş kişiler yüzünden. 35 liraya mazot almaya mahkum bırakanlara tepki göstermedikleri yüzünden. Anlamışsınızdır siz. Demeye kalkarsan ki benim paylaşmadığımı nereden çıkardın yaşadığım olumsuz durumları? Sen resmen bunu kastettin abi. Sizden tek ricam okuyup anlamanızdı ama @Mr.Kitty benimle tartışmaya kendini layık görememiş olacak ki (üstün bir yaratılış olduğundan) ilk cümleden sonrasını okumayarak (zaman kaybı olarak gördüğüne eminim) "olgunluk", "abilik" yapmış. Sağ olsun. Bu sayede ben de şımarıklığımı öğrendim abi. Karşınızdakini dinlemeyerek tartışma olmaz abicim. Haklı da olsan haksız da olsan türkçen yoksa veya o metini anlayamadıysan bu beni suçlama gücünü sana vermez. Yüksek bir ihtimal ile bir küçüğün olarak bunu sana söylüyorum. Herkes hata yapabilir ama beni bu platformdan soğuttuğunuz için teşekkür ederim. Ha bu arada @Mr.Kitty gerçekten en az bir 25-30 dakikadır bunu yazıyorum en azından bunu oku da boşa gitmesin. @Emperor4231 topluluğa uydunuz ve anlamadan yargıladınız. Sizi de tebrik ediyorum. Üzdüysem sizi özür dilerim. Hakkım helaldir. Tartışmayı beceremediğiniz için suçlu oldum. Şimdi gelip duyar kasma derseniz de şaşırmam. Onu da çekerim sineye.

Şimdi de teşekkür etme safhasına geldik. Herkese tek tek sitem etmek ve teşekkür etmek zor olurdu o yüzden topluca her şeyi anlatayım dedim. Bu platforma katılma sebebim topladığım bilgisayar parçalarını nasıl birleştireceğimi bilmememdi. Sonra baktım ki ufak ufak da olsa yardım etmeye çalışmışım ve günümün en az 1-2 saatini burada geçirir olmuşum. Çok güldüğüm konular da oldu. Öyle sıkı fıkı bir dost edinmedim ama edinmiş kadar oldum. Başlıca @messinicocugu @LOTR Manyağı @Unti (kedim doğurduğunda çok yardımları dokundu) @One Face (spora başlarken önerilerinizi dikkate almıştım) @Eeen @Elio Talvinen (bir anda aklıma geldiniz niyeyse :) ) son olarak @Recep Baltaş. Windows 10 kurarken çok yardımınız dokundu. O video da @Ali Güngör'de olabilirdi tam hatırlamıyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Olur da adını yazmayı unuttuğum bana yardım eden birileri bu konuya denk gelirse kusura bakmayın. Hepinize minnettarım.

Moderatör ekibinden de tek ve son ricam bu konuyu onaylamaları. Bu sitemimin duyurulmasını istiyorum sadece. Uygunsuz bir kelime kullandıysam özür dilerim ama sanmıyorum. Herkese teşekkürler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı