Buharkeyf güvenilir mi?

Güvenilir de arkadaşın dediği gibi likitleri leş gibi. İçerken bildiğin kimyasal tadı geliyor. İlk başladığımda fazla anlamadığım için bu likitlerden içiyordum ama farklı farklı likitler denedikçe ne kadar leş olduklarını anladım. İyi ve keyifli bir deneyim elde etmek için parayı basıp nasty veya dinner lady almak lazım. Likit işinde yerli üretimlere bulaşma derim %90'ının içeriğinde ne olduğu belli değil. Bu arada alacağın cihaz sigara içim. Genelde sigarayı bırakmak için salt likitle veya yüksek nikotin oranı olan likitlerle kullanılır. Nargile deneyimine benzer ortalığı duman altı yapmak istiyorsan daha farklı bir şey bakman lazım. Bu cihazdan çok çok az buhar çıkar.

Hocam puff almıştım onda olan duman kadar da mı duman çıkmaz? Bir de hocam nereden likit alabilirim?
Ve jusfog minifit cihaz için bir öneriniz var mı likit olarak?

Güvenilir de arkadaşın dediği gibi likitleri leş gibi. İçerken bildiğin kimyasal tadı geliyor. İlk başladığımda fazla anlamadığım için bu likitlerden içiyordum ama farklı farklı likitler denedikçe ne kadar leş olduklarını anladım. İyi ve keyifli bir deneyim elde etmek için parayı basıp Nasty veya Dinner Lady almak lazım. Likit işinde yerli üretimlere bulaşma derim %90'ının içeriğinde ne olduğu belli değil. Bu arada alacağın cihaz sigara içim. Genelde sigarayı bırakmak için salt likitle veya yüksek nikotin oranı olan likitlerle kullanılır. Nargile deneyimine benzer ortalığı duman altı yapmak istiyorsan daha farklı bir şey bakman lazım. Bu cihazdan çok çok az buhar çıkar.
Birde hocam sizce 150 tl civarı normal likit ile kullansam sıkıntı olur mu?
@balikeat

Hocam o zaman cihazı Buharkeyf'den alayım likiti farklı bir siteden alırım.

Sizin kararınız hocam ben uzun zamandır makine bakmıyorum ne piyasayı ne de nereden alınır bilmiyorum.
Sadece telegramda 2,3 tane ikinci el cihaz grubundayım onlarda ne kadar güvenilir bilemem.

Hocam bu likit nasıldır?

Hocam bilgim yok fakat önermem, büyük bir marka olmadığı sürece hazır likit almam bence sende alma.
En temizi bence şu dinner lady tarzı büyük alacaksan al onun dışında al evine 1lt vg&pg kendi istediğin nikotin ve diğer oranlarda sonra istersen aroma alır kullanırsın istersen de hazır kitler oluyor şişe içinde aroma hazır sen içine gliserini döküp demleyip içiyorsun ama onlarda da iyi markalara bak öneri istersen veririm onlarda çok tecrübe ettim.

Sizin kararınız hocam ben uzun zamandır makine bakmıyorum ne piyasayı ne de nereden alınır bilmiyorum.
Sadece telegramda 2,3 tane ikinci el cihaz grubundayım onlarda ne kadar güvenilir bilemem.

Hocam bilgim yok fakat önermem, büyük bir marka olmadığı sürece hazır likit almam bence sende alma.
En temizi bence şu dinner lady tarzı büyük alacaksan al onun dışında al evine 1lt vg&pg kendi istediğin nikotin ve diğer oranlarda sonra istersen aroma alır kullanırsın istersen de hazır kitler oluyor şişe içinde aroma hazır sen içine gliserini döküp demleyip içiyorsun ama onlarda da iyi markalara bak öneri istersen veririm onlarda çok tecrübe ettim.

Hocam web site güvenilir midir?

Son düzenleme:

Hocam selamlar Telegram grup linkini bırakma şansın var mı

Hocam selamlar 2.el cihaz gruplarının Telegram linkini bırakma şansın var mı acaba

1lt vg&pg kendi istediğin nikotin ve diğer oranlarda sonra istersen aroma alır kullanırsın istersen de hazır kitler oluyor şişe içinde aroma hazır sen içine gliserini döküp demleyip içiyorsun ama onlarda da iyi markalara bak öneri istersen veririm onlarda çok tecrübe ettim.

Markaların ismini verebilir misiniz acaba

Geri
Yukarı