Bulaşan virüs nasıl temizlenmeli?

Merhaba bilgisayarıma 3 4 gün önce virüs bulaştı ben Kaspersky'a temizlettim ama ertesi gün Discord hesabımdan arkadaşlarıma link gönderilmiş bende her hesabımın şifresini telefonumdan değiştirdim. Daha sonra bilgisyarı güvenli modda başlatıp Kaspersky'dan tam tarama yaptırdım bir şey bulmadı, aynısını Malwarebytes'dan da yaptım o da bir şey bulamadı ama YouTube'da bir video da CMD de ye bir kod yazınca bilgisayarına dışarıdan bağlanan uygulamalar gözüküyor. Videodaki adam sonu 4 haneli portlar virüs olabilir diyordu. Ben şu anda virüs var mı yor mu bilmiyorum yardım eder misiniz? Önüme çıkan kod altta gösterdiğim.

Can not obtain ownership information.
Tcp 127.0.0.1:49940 127.0.0.1:4843 establıshed 7736.

Keylogger yemiş olabilirsin hesap şifrelerini değiş ve bilgisayara format atmanı öneririm.

Walwarebytes kullandım oda bir şey bulmadı.

Format atacağım bilgisayarıma zaten şifrelerimi şu an asla girmiyorum Windows 11 ISO'su var onu kursam sorun çıkarır mı?

Win 11 kullanma derim. Kullanırsan bir şey olmaz ama çökme, donma gibi şeyler yaşıyabilirsin önerim Windows 10 kur kullan.

Tamamdır peki format atarsam keyloger varsa kalma ihtimali var mı?

Format = bilgisayarının her şeyini siler Windows'u bile sıfırdan başlayacakmış gibi düşün yani bir şey olmaz PC hızlanır format atıcaksan (eğer işine yaradıysa çözüldü olarak işaretlersen sevinirim :))

Ben ne yapmalıyım şimdi bilgisayarımı kullanıyorum oyunlarda performans düşmüyoda güvenli modda her uygulamayla tarama yaptım hiçbiri virüs yok diyor ama
Can not obtain ownership information.
Tcp 127.0.0.1:49940 127.0.0.1:4843 establıshed 7736. bu neden var bunu nasıl yok edebilirim.
Hocam hangileri ile yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı