Çözüldü Bully "0xc000007b" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

x.yusufkose

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ne yaptıysam olmadı. Bully oyununda alıyorum bu hatayı. Eski bilgisayarımda yoktu böyle hata. Process Monitor taslağı burada. Recep Bey yardımcı olursa çok sevinirim. Bütün DirectX vs. her şeyi kurdum ama hata vazgeçmiyor, çıkmaya devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her yere bu dosyayı atmışsın, sil.d3dx9_38.dll

C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\d3dx9_38.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_38.dll

Bunlar dışında başka yere attıysan sil. Bunları da sil.

Kur.
@x.yusufkose

Bu adımları uygular mısın? Korsana destek vermiyoruz fakat ilk konunuz olduğu için yardımcı oluyoruz.

Her yere bu dosyayı atmışsın, sil.d3dx9_38.dll

C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\d3dx9_38.dll
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_38.dll

Kur.

Ne alakası var? Kaç senelik oyun online vs. desteği yok. Para vermek istemedim.
Korsana destek cümlen de yanlış oldu burda.
Hiç yanlış olmadı hani? Yapımcılar oyunlarına tonla para akıtıyorlar siz de 3 kuruş vermeyeyim diye korsan indirip bilgisayarınızı korsancılara emanet ediyorsunuz.

@x.yusufkose

Bu adımları uygular mısın? Korsana destek vermiyoruz fakat ilk konunuz olduğu için yardımcı oluyoruz.

Kuruluyor şu an, ama daha önce de denemiştim kurdum yine de deniyorum, bu arada yanlış anlaşılmasın, korsan oyun olarak tek bully var.

Hiç yanlış olmadı hani? Yapımcılar oyunlarına tonla para akıtıyorlar siz de 3 kuruş vermeyeyim diye korsan indirip bilgisayarınızı korsancılara emanet ediyorsunuz.

Ben zaten konsolda tek bir oyuna 200-300 TL para ödüyorum merak etme her türlü kazanır onlar.

Bu dedikleriniz olmayinca oyunu korsan oynamak serbest mi oluyor yani? Oyun indirimlerde 8 TL civarina düsüyor. O kadar da paraniz vardir herhalde.

Almasına alırız onda sıkıntı yok oyunun güncel versiyonuna Türkçe yama olmuyor diye biliyorum. Hem de korsan çalışmıyor orijinal alıp çalışmama durumu da var, mevzu burada 8 TL 5 TL değil, can sıkıntısı eskiden oynadığım bir oyunu arkadaşımın attığı Link'ten indirdim oynamak istiyorum yani çok da takılmayın şöyle şeylere. Sağolasın yorumun için.

Her yere bu dosyayı atmışsın, sil.d3dx9_38.dll.

C:\Windows\SysWOW64\OpenSSH\d3dx9_38.dll.
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_38.dll.

Kur.

Tamamdır! Oyun çalışıyor. Teşekkürler yardımın için 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı