Çözüldü Bully balls of snow görevinde oyun buga giriyor

• Konuyu başlatan OYun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OYun

Picopat
Arkadaşlar bully scholarship Edition ball of snow görevinde yukarı çıkıp kartopu atıyoruz ya o görevde ilk kişiye kartopu attıktan sonra jimmynin eli buga giriyiyor kartopu gelmiyor. Bu ara oyun donmuyor normal devam ediyor.

Not! Oyun orijinal Steam üzreinden oynuyorum.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun oyunun 60 FPS ile çalışmasından kaynaklanıyor, FPS'yi kısıtlayan ayarı açarak görevi tamamlayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun oyunun 60 FPS ile çalışmasından kaynaklanıyor, FPS'yi kısıtlayan ayarı açarak görevi tamamlayın.

Çözüm
Arkadaşlar bully scholarship Edition ball of snow görevinde yukarı çıkıp kartopu atıyoruz ya o görevde ilk kişiye kartopu attıktan sonra jimmynin eli buga giriyiyor kartopu gelmiyor. Bu ara oyun donmuyor normal devam ediyor.

Not! Oyun orijinal Steam üzreinden oynuyorum.

Konuyu hortlatacağım ama daha demin aynı hatayı yaşadım ve Alt Tab yapıp geri oyuna dönünce kar topu geliyor. Konuyu araştırayım derken şans eseri buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı