Bully Scholarship Edition hatalı bir oyun mu?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Steamdan bully scholarship Edition almayı düşünüyorum ama steamdaki incelemelerde "oyun sürekli çöküyor" ve "pc sistemi iyi olmasına rağmen kasıyor" diye inceleme yapanlar var. Sizce bully scholarship Edition hatalı bir oyun mu? Oyun herkeste çöken bir oyun mu? Son olarak oyuna GTA San Andreas'teki gibi mod yükleyebilir miyim? Benim PC işletim sistemi: Win 8.1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçen hafta yükledim. Sistemim imzamdaki gibi. Save edemiyordum oyunu. Uğraştım fakat bilgisayarın kayıt defterini bozdum. Sistem geri yükleme yapıp oyunu sildim.

Windows 10'da çok sorun yaratan bir oyun. Windows 8'de de sorun yaratır mı bilmiyorum.
Klasik Rocsktar oyunu işte. PC de hep sorunlu çalışırlar 🤬
Adamlar belirmiş, hangi Windows'da çalışabileceği....
IMG_20210110_195429.jpg

Kaç yıllık oyun ne bekliyordun.
Yılla ne alakası var? Half Life'ta kaç yıllık oyun, takır takır çalışıyor ama. Daha çok fazla eski oyun rahatlıkla çalışabiliyor. Boş Rockstar fanboyluğu yapma bana.
Her Rockstar oyunu PC de rezalet çalışır. Rezalet çalışmasa bile çıkışı hep sorunlu oluyor.
Adamlar belirmiş, hangi Windows'da çalışabileceği....
Eki Görüntüle 828239
Ne yapalım? Oyunu oynamak için Windows 7 mi kuralım bilgisayarımıza? Optimize edip, çalıştırsınlar. Koskoca Rockstar.

Yılla ne alakası var? Half Life'ta kaç yıllık oyun, takır takır çalışıyor ama. Daha çok fazla eski oyun rahatlıkla çalışabiliyor. Boş Rockstar fanboyluğu yapma bana.
Her Rockstar oyunu PC de rezalet çalışır. Rezalet çalışmasa bile çıkışı hep sorunlu oluyor.

Ne yapalım? Oyunu oynamak için Windows 7 mi kuralım bilgisayarımıza? Optimize edip, çalıştırsınlar. Koskoca Rockstar.
Aynen aynen, çalıştırsalar...

2006 yılında PS2'ye çıkıyor, sonra 2016 yılında PC'ye geliyor.

Bir ihtimal oyunu konsol üzerinde portladılar.

Yapacak bir şey yok, oyun eski, firma bunu güncelleme getirip ne yapsın?

Geri
Yukarı