Bully scholarship Edition kasma sorunu

GeraltofRivia99

Decapat
Dün Rockstar Launcher üzerinden bully scholarship Edition indirdim oyunu açtım oyundan az FPS alıyorum. Bunu nasıl düzeltırım_.
Sıstemım.
NVIDIA 2070.
Ryzen 2700.
16 GB Corsair 3200 MHz RAM.

L.A Noire de aynı durum söz konusu Rockstar Games konsoldan direk uyarladığı için 30 FPS kilidi ile geliyor oyun ve kasma hissi yaratıyor. Cheatengine ile 60 FPS yapabilmiştim. Sizde onunla deneyebilirsiniz muhtemelen sorun geçecektir. Youtube'dan kısa bir araştırın bulursunuz.
Mesela bir örnek;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir sürü program vardır how to remove 30 FPS cap ya da bully FPS problem fix falan yazın ordaki yöntemlerden biri çalışır.

L.A Noire de aynı durum söz konusu Rockstar Games konsoldan direk uyarladığı için 30 FPS kilidi ile geliyor oyun ve kasma hissi yaratıyor. Cheatengine ile 60 FPS yapabilmiştim. Sizde onunla deneyebilirsiniz muhtemelen sorun geçecektir. Youtube'dan kısa bir araştırın bulursunuz.
Mesela bir örnek;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir sürü program vardır how to remove 30 FPS cap ya da bully FPS problem fix falan yazın ordaki yöntemlerden biri çalışır.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı