Bully: SE çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Red Smoke

Femtopat
Korsanda böyle bir sorun yoktu, sürekli aklımdaydı fırsat bu fırsat dedim, indirimde oyunu satın aldım. Çözüm için Microsoft Visual 2005 gerekli olduğunu gördüm internette bende denedim fakat olmuyor. Ne yapmam lazım, çok oynamak istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsanda böyle bir sorun yoktu, sürekli aklımdaydı fırsat bu fırsat dedim, indirimde oyunu satın aldım. Çözüm için Microsoft Visual 2005 gerekli olduğunu gördüm internette bende denedim fakat olmuyor. Ne yapmam lazım, çok oynamak istiyorum.

Oyunun kurulu oldugu klasöre girin. Steam\steamapps\common\Bully scholarship Edition bölümünden DirectX'e tiklayip DXSETUP.exe kurulumunu yapin. Ayrıyeten yine ayni yerde VCRedist dosyasi mevcut. Buradan da vcredist_x86 kurulumunu gerceklestirin. Islemleri yaptiktan sonra oyunun dosyalarini dogrulayip tekrar deneyin. Ben bunlari yapinca duzeldi (baskasindan aldim)

Oyunun kurulu oldugu klasöre girin. Steam\steamapps\common\Bully scholarship Edition bölümünden DirectX'e tiklayip DXSETUP.exe kurulumunu yapin. Ayrıyeten yine ayni yerde VCRedist dosyasi mevcut. Buradan da vcredist_x86 kurulumunu gerceklestirin. Islemleri yaptiktan sonra oyunun dosyalarini dogrulayip tekrar deneyin. Ben bunlari yapinca duzeldi (baskasindan aldim)
thanks bro işe yaradı

thanks bro işe yaradı

Yeni konular

Geri
Yukarı