Bully yumurta atma görevi

• Konuyu başlatan izb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B
İşletim sistemi
Windows 10

izb

Hectopat
Önecelikle merhaba, bully oyununda Tad'in evine yumurta atmak için nişangahı açamadım buglumu acaba boşuna kitleniyor oyunun orijinal bu arada birçok kişi aynı sorunu yaşamış bir türlü Crosshair açılmıyor.

önecelikle merhaba, bully oyununda Tad'in evine yumurta atmak için nişangahı açamadım buglumu acaba boşuna kitleniyor oyunun orijinal bu arada birçok kişi aynı sorunu yaşamış bir türlü Crosshair açılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodan göründüğü kadarıyla sizde buglı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodan göründüğü kadarıyla sizde buglı.

Hayır hocam shitfte bastım olmuyor sadece Rockstar'ın klasik görev dizaynı ben sadece croshaire geçmek için tuşu soruyorum.

Önecelikle merhaba, bully oyununda Tad'in evine yumurta atmak için nişangahı açamadım buglumu acaba boşuna kitleniyor oyunun orijinal bu arada birçok kişi aynı sorunu yaşamış bir türlü Crosshair açılmıyor.
Oyunu da oynadım o görevi de yaptım unuttum ya sağ tıka basılı tutarken scroll lock mu yapıyorduk z ye mi basıyorduk çok oldu oynayalı bir klavye atamalarına baksana .

Tam
Oyunu da oynadım o görevi de yaptım unuttum ya sağ tıka basılı tutarken scroll lock mu yapıyorduk z ye mi basıyorduk çok oldu oynayalı bir klavye atamalarına baksana
Tamam hatırladım yukarı yön tuşuna bas.
Tam

Seç sapanı yukarı yön tuşuna bas .
Tam

Seç sapanı yukarı yön tuşuna bas .
Sağ tık yapıyorken

Dosya Ekleri

• 41AB3961-747A-4778-8F51-D561C86F8604.jpeg
    41AB3961-747A-4778-8F51-D561C86F8604.jpeg
    21,6 KB · Görüntüleme: 30