Çözüldü Bully'de tam ekranda oyun kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Başlığı doğru mu attım bilmiyorum ama şöyle bir sorunum var. Bully'yi ilk başlattığımda çözünürlük 800x600'dü. 1920x1080 yaptığım zaman görüntüde şöyle bir kayma oluşuyor:
IMG_20230618_173736.jpg
Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Oyunun yerel dosyalarına göz at deyip, Bully'nin exe dosyasını bulup sağ tıklayın. Özellikler > uyumluluk seçeneğinden "yüksek dBi ayarlarını değiştir" bölümüne tıklayın. Oradan da "yüksek DPI davranışını geçersiz kıl" seçeneğini işaretleyin. Tamam deyip çıkın. (Steam'den buldum)

Olmadı, uyumluluk sorunu başlatın.
Oyunun yerel dosyalarına göz at deyip, Bully'nin exe dosyasını bulup sağ tıklayın. Özellikler > uyumluluk seçeneğinden "yüksek dBi ayarlarını değiştir" bölümüne tıklayın. Oradan da "yüksek DPI davranışını geçersiz kıl" seçeneğini işaretleyin. Tamam deyip çıkın. (Steam'den buldum)

Çözüm

Teşekkürler hocam düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı