Bulunduğunuz saate göre değişiklik gösteren duvar kağıdı

Skender

Hectopat
Yer
Kastamonu
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İyi forumlar.

Bu konumda sizlere anlatmak istediğim konu şu, eskiden windows xp lere yaptığımız herkezin "ooo nasıl yaptın bunu bana da yapsana" dediği, o an içinde bulunduğunuz saate göre aydınlanıp kararan bir duvar kağıdını yaklaşık 1 senedir uzun uğraş ve çabalarıma rağmen bulamadım. Hatırladığım kadarıyla biraz anlatmak gerekirse şu şekildeydi; Bir deniz kıyısı şehri vardı ve denizde bir iskelede lunapark vardı sanırsam akşam oldukça binaların ışıkları yavaş yavaş yanıyordu gece olduğunda güneş gidip ay geliyordu yavaş yavaş. bu şekilde bir duvar kağıdıydı. Umarım iyi anlatabilmişimdir. Bu bahsettiğim şekilde havanın durumuna göre değişen ve ya saatin olduğu zamana göre değişim gösteren duvar kağıdı (ekran koruyucu değil) bileniniz var ise paylaşmanızı istiyorum.

Kolay gelsin.

Dreamscene activator adlı bir yazılım duymuştum.

Kod:
http://www.thewindowsclub.com/windows-7-dreamscene-activator-released

Son düzenleme:
Hocam dediğiniz programı inceledim, sanırım bir vıdeoyu arka plan yapmamıza olanak sağlıyor. fakat vıdeo olduğu zaman saate göre hareket etmeyecek..

Ben de hayal meyal hatırlıyorum, ilk önce dayımın bilgisayarında görüp kuzenimle benim bilgisayarıma da yüklemiştik. Fakat ne adını hatırlıyorum ne de internette bulabiliyorum. Umarım bilgisi olan birisi bize bir yol gösterir. :)

İyi forumlar.

Bu konumda sizlere anlatmak istediğim konu şu, eskiden windows xp lere yaptığımız herkezin "ooo nasıl yaptın bunu bana da yapsana" dediği, o an içinde bulunduğunuz saate göre aydınlanıp kararan bir duvar kağıdını yaklaşık 1 senedir uzun uğraş ve çabalarıma rağmen bulamadım. Hatırladığım kadarıyla biraz anlatmak gerekirse şu şekildeydi; Bir deniz kıyısı şehri vardı ve denizde bir iskelede lunapark vardı sanırsam akşam oldukça binaların ışıkları yavaş yavaş yanıyordu gece olduğunda güneş gidip ay geliyordu yavaş yavaş. bu şekilde bir duvar kağıdıydı. Umarım iyi anlatabilmişimdir. Bu bahsettiğim şekilde havanın durumuna göre değişen ve ya saatin olduğu zamana göre değişim gösteren duvar kağıdı (ekran koruyucu değil) bileniniz var ise paylaşmanızı istiyorum.

Kolay gelsin.
Mobilde ben Forest Live Wallpaper diye bir uygulama kullanıyorum. Kaka adlı yapımcı yaptı. Windows işletim sisteminde var mı bilmiyorum ama android'te var. Belki işinize yarar. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı